banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

KOZAKLI HALKI BAŞKANA TAM NOT VERDİ

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven'e halkın güveni tam oldu.

10 Nisan 2018 Salı 06:46
Bu haber 494 kez okundu
KOZAKLI HALKI BAŞKANA TAM NOT VERDİ
Haberici -->

Bağımsız Araştırma Merkezi tarafından Kozaklı genelinde düzenlenen “Kozaklı Belediyesi Memnuniyet Anketi” sonuçlandı. Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven'e halkın güvene tam oldu.

Bağımsız Araştırma Merkezi tarafından Kozaklı genelinde 5-6 Mart tarihlerinde, seçmen listesinin yüzde 10’una tekabül edecek şekilde farklı bölgelerden 475 katılımcıyla yüz yüze görüşme metodu ile yapılan “Kozaklı Belediyesi Memnuniyet Anketi” sonuçlandı.

Ankette; halka karşı yakınlığı, nezaketi, sıcaklığı, dürüstlüğü, güvenilirliği, ulaşılabilir olması, çalışkanlığı, azmi, tarafsızlığı, adil olması, bilgisi, tecrübesi ve yaptığı hizmetleri ile Kozaklı halkının Belediye Başkanı Celalettin Güven’e desteğinin daha da arttığı görüldü.

Anketörler 30 soru ile vatandaşın nabzını tuttu. Sonuçlar SPSS programı kullanılarak değerlendirilmiş ve yüzde 75 - 90 arası memnuniyet gözlendi. Bu çalışmanın temel amacı olarak, Kozaklı Belediyesi’nin sunduğu hizmetleri vatandaşlarımızın nasıl algıladıkları ve hizmet memnuniyet düzeyini belirleyen temel faktörlerin neler olduğunu ortaya koymak şeklinde gösterildi.

30 Mart 2014 Yerel Seçimden sonra Belediye Başkanı Celalettin Güven’in öncülüğünde yapılan hizmetler halkın değerlendirmesine soruldu.

Belediye, hükümet ve vatandaşların desteği ile Kozaklı’ya yapılan hizmetler de bu vesile ile halka soruldu. Anketin son bölümünde ise, vatandaşların talepleri alındı. Kozaklı’nın geleceği için büyük önem arz eden sıcak su toplama havuzu ve suların koruma altına alınması, kanalizasyon hattının baştan aşağı yenilenmesi, 1200 adet kalorifer aboneliği, eskiyen çürüyen hatların yenilenmesi gibi aşağıdaki hizmetler de vatandaşlarımızın değerlendirmesine sunuldu.

İşte vatandaşa sorularak değerlendirilen diğer hizmetler; Yeni Merkez Camii, Kozaklı’nın Geleceği Havuz Sistemi, Yüksek Okul, Yeni bir Hükümet Konağı, Kapalı Pazar Yeri, TOKİ ve Yeni Yapılan Konutlar, Kozaklı-Topaklı Yolu, Kozaklı-Kalaba Yolu (devam ediyor), 9-85 Bin Yeni Fidan Dikimi, Belediye’ye Alınan Yeni Araçlar (Makam Aracı, Kepçe, Otobüs, Minibüs, Traktör, Çöp Arabası, Pikap, Cenaze Taşıma Aracı).

Kozturtaş’a 1200 Yeni Abone ve Eskiyen ve Isınmayan Hatların Yenilenmesi, 3 Adet Soğuk Su Kuyusu, 2 Adet Cenaze Çadırı, 2 Ödül Birden.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 8 Belediye’ye verdiği ödüllerden birine ve En İyi Belediye Başkanları Ödülüne Kozaklı ve Başkanı  Celalettin Güven layık görüldü.

Alt Yapı Çalışmaları (Kanalizasyon), İçme Suyu Toplama Havuzu Projesi ve Çalışmaları, 96 Bin m2 Kilitli Parke Taş Döşemesi ve 2100 m2 Bordür Taş Döşemesi, Seraların faaliyete geçmesi, Devlet Hastanesi Yapılması İçin Yürütülen Çalışmalar, Çöp Aktarma Merkezi, Işıklandırma Çalışması, Yeni Park Çalışmaları, Yürüyüş Yolu Çalışması ve diğer çalışmalar.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV