banner87
20 Şubat 2019 Çarşamba

KTB’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kayseri Ticaret Borsası’nda (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkan ve Başkan Yardımcıları belirlendi.

17 Nisan 2018 Salı 18:58
Bu haber 431 kez okundu
KTB’DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Haberici -->

Kayseri Ticaret Borsası’nda (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkan ve Başkan Yardımcıları belirlendi. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Meclis Başkanı Fahrettin Çalışkan oldu.

KTB’de yapılan seçimle Yönetim Kurulu Başkanı, yardımcıları ve Meclis Başkanı, Disiplin Kurulu, Birlik Genel Kurul Delegeleri belirlendi. Kocasinan İlçe Seçim Kurulunun onayı ile yapılan seçimler kesinlik kazandı.

Seçimler ilçe seçim kurulunun onayı ile son buldu. Buna göre, KTB Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Meclis Başkanı ise Fahrettin Çalışkan oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Recep Bağlamış, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Yaptığımız seçimler ilçe seçim kurulu tarafından onaylandı. Bizde ilk yönetim kurulu toplantımızı yaptık. İnşallah bundan sonra hem Yönetim Kurulumuz, hem de Meclis üyelerimiz ile birlikte çok güzel hizmetler yapacağız ve üyelerimiz için çalışmalarda bulunacağız” dedi.

Yönetim Kurulu üyeleri ve görevleri şu şekilde:Recep Bağlamış: Yönetim Kurulu Başkanı. Mehmet İştahlı: Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı. Bekir Çizmeli: Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı. Yunus Karaca: Sayman Üye. İsa Yürdem: Yönetim Kurulu üyesi. KTB Meclisinde görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti: Fahrettin Çalışkan: Meclis Başkanı, Hüdaverdi Özdemir: Meclis Başkan Yardımcısı, Murat Gürgen: Meclis Başkan Yardımcısı, Enver Toker: Katip Üye.

Disiplin Kurulu Üyeleri: Hasan Ülker, Ahmet Çizmeli, Tuncay Çalışkan, Murat Karanfil, Rahmi Semiz, Mustafa Akyüz

Birlik Genel Kurul Delegeleri: Hüdaverdi Özdemir, Enver Toker, Murat Gürgen, Bekir Çizmeli, Mehmet İştahlı, Fahrettin Çalışkan

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV