banner87
26 Mart 2019 Salı

KTB'DE TEK ADAY RECEP BAĞLAMIŞ

Başkanlık için tek aday işadamı Recep Bağlamış.

10 Nisan 2018 Salı 06:55
Bu haber 519 kez okundu
KTB'DE TEK ADAY RECEP BAĞLAMIŞ
Haberici -->

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) meslek komitesi seçimlerinden sonra gözler yönetim kurulu seçimlerine çevrildi. Başkanlık için tek aday işadamı Recep Bağlamış.

Hafta sonu yapılan KTB seçimlerinde Borsanın yeni meclis üyeleri belirlendi. Meclis üyeleri Cuma günü yeni yönetim kurulunu seçecek. Uzun yıllar KTB Meclis Başkanlığını başarı ile yürüten Recep Bağlamış Yönetim Kurulu Başkanlığı için tek aday olarak seçime girecek.

Kayseri'de et sektörünün lider firmalarından olan Gözde Et ve Şalvarlı Markaları ile ön planda olan işadamı olan Recep Bağlamış, "Borsamızı daha ileri bir seviyeye taşımak ve üyelerimize hizmet etmek istiyorum" dedi.

Hububat ve Et sektörü ile ilgili projeleri olduğunun altını çizen Recep Bağlamış, "Kayseri Ticaret Borsası şimdiye kadar bir çok güzel işe imza attı. Bizde bu güzel işleri arttırmak, üyelerimize daha çok katkı sunmak için gayret göstereceğiz. Hububat, et ve diğer sektörlerimiz için projelerimiz var. Bunları hayata geçirmek için çalışacağız. Meslek komitesi seçimlerimiz tamamlandı. Seçilen arkadaşlarımıza hayırlı olsun. İnşallah Cuma günü de Yönetim ve Disiplin Kurulları ile TOBB delegeleri belirlenecek. Büyük bir sorumluğa talip olduk. Borsamızı ve üyelerimizi layıkıyla temsil etmek için çalışacağız" dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV