banner87
banner151
17 Ocak 2019 Perşembe

KTO SEÇİMİ NİSAN DA

Mahmut Hiçyılmaz, bir aksilik olmazsa oda seçimlerinin nisan ayında yapılacağını ve bununla ilgili önümüzdeki günlerde tarih belirleneceğini açıkladı.

12 Şubat 2018 Pazartesi 10:24
Bu haber 519 kez okundu
KTO SEÇİMİ NİSAN DA
Haberici -->

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, bir aksilik olmazsa oda seçimlerinin nisan ayında yapılacağını ve bununla ilgili önümüzdeki günlerde tarih belirleneceğini açıkladı.

Geçen yıl yapılacak olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni (TOBB) oluşturan illerdeki oda seçimleri Nisan 2018 tarihine ertelenmişti. Nisan ayında yapılması planlanan oda seçimleri ile ilgili, illerde seçim çalışmalarına başlandı. KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, bir aksilik olmazsa nisan ayında seçimin yapılacağını ve ilçe seçim kurulu ile yapılacak görüşme sonrasında tarihin belirleneceğini duyurdu.

Başkan Hiçyılmaz, daha önce alınan bir karar ile oda seçimlerinin ertelendiğini anımsatarak, yeni seçim sürecinin başladığını, Bakanlar Kurulunun 6 ay erteleme yetkisi olduğunu ve farklı bir karar alınmazsa seçimin nisan ayında yapılarak sonuçlanacağını ifade etti. Başkan, seçimlerin Kayseri ve ülke için hayırlı olması temennisinde bulundu.

KTO seçimleri için Mahmut Hiçyılmaz ve Ömer Gülsoy aday olmuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV