banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

KTO’DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi il başkanlarını ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulundu.

11 Ekim 2018 Perşembe 10:37
Bu haber 623 kez okundu
KTO’DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET
Haberici -->
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ve yönetim kurulu üyeleri MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisi il başkanlarını ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulundu.

MHP İl Başkanı Serkan Tok’a çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirten Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, “Öncelikle bir kez daha hayırlı olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Rabbim; şehrimiz, ülkemiz için çalışan herkesin olduğu gibi sizlerin de yar ve yardımcısı olsun. Allah utandırmasın, gücünüzü dermanınızı artırsın hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İçerisinde bulunduğumuz sıkıntılı günleri hep birlikte aşmalı, bu nedenle biz kaygısını ön planda tutmalıyız. Bundan sonra da bir ve beraber olarak zor günlerin üstesinden geleceğimize canı gönülden inanıyorum.‘Önce ülkem’ diyen bir misyonun temsilcisi olarak yürüttüğünüz çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. Siyasi nezaket kuralları içerisinde hayırlı bir seçim süreci geçirmeyi temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

MHP İl Başkanı Serkan Tok ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kayseri Ticaret Odası, Kayseri için son derece önemli bir kurumdur. Sağ olsun Ticaret Odası Başkanımız ve ekibi de göreve geldikleri andan itibaren şehrimizin marka değerini artırma adına gayret göstermektedir.  Başkanımız nezdinde tüm ekip arkadaşlarınıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.  Malum ülkemiz zor bir süreçten geçiyor ve yine bu konuda Kayseri Ticaret Odası üzerine düşeni yapıyor. Kıymetli Başkanımızın da ifade ettiği gibi bir ve beraber olduğumuz müddetçe üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Rabbim bu yolda yardımcımız olsun” diye konuştu.

Heyet daha sonra İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığını ziyaret etti ve yeni il başkanı Süleyman Bozkurt’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette İl Başkanı ile birlikte iyi parti merkez ilçeler ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri de bulundu. İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Süleyman Bozkurt ise ziyarette yaptığı konuşmada Siyasi Partiler toplumun ve devletin temel siyaset organlarıdır, sivil örgütlerdir. Siyasi partiler demokrasinin işlemesi için vardır, halk için vardır burada hep birlikte halkımızın selameti için çalışacağız dedi. Siyasi partiler millete hizmet etmenin en temel organlarındandır. İyi Parti Kayseri il başkanı Süleyman Bozkurt ülkenin içinde bulunduğu durumdan kurtulabilmesi için elimizden geleni yapmak görevimizdir” dedi. Ziyarette heyetler tanıtıldı ve karşılıklı iyi dileklerde bulunuldu.

Ömer Gülsoy, Saadet Partisi (SP) İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SP İl Başkanı Mahmut Arıkan, "Ülkemizde bugün nereye gidilirse gidilsin, gündem ekonomi ve yaşanan ekonomik sıkıntılardır. Kayseri Ticaret Odası'nın da hiç olmadığı kadar üzerinde bir yük var. Bundan dolayı Allah işlerinizi kolaylaştırsın diyorum. Esnafımız ve ticaret erbabımız sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Buradaki en önemli hadise bu sıkıntının teşhisini doğru yapabilmektir. Bu doğru teşhisi yaptıktan sonrada doğru tedavi önerilerini ortaya koyabilmektir. Bununla alakalı da ticaret odamıza ciddi görevleri düşüyor. Bununla alakalı gerekli titizliği gösterdiğiniz kanaatindeyim, bundan sonra da göstereceğiniz kanaatindeyim. Sonuçta bu şehri yıllardır tanıyan ve bilen, sorunlarıyla alakalı doğru teşhisler yapabilen insanlar yönetimdeler. Bizlerde Saadet Partisi olarak geçmişteki Refah Yol hükümeti döneminde esnafa, çiftçiye ve iş adamlarına nasıl bir refah yaşatıldıysa imkan olduğu takdirde yine aynı refahın yaşatılabileceği kanaatindeyim. İstişare anlamında elimizden gelen ne varsa, bununla alakalı bütün yardımları yapma kanaatindeyiz" ifadelerini kullandı.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV