banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

KURTOĞLU’NA BÜYÜK VEFA

Prof. Dr. Selim Kurtoğlu onuruna Antalya’da program düzenlendi.

03 Mayıs 2018 Perşembe 07:12
Bu haber 320 kez okundu
KURTOĞLU’NA BÜYÜK VEFA
Haberici -->

Erciyes Üniversitesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı ve Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ile ortaklaşa düzenlenen XXII. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi Çocuk Endokrinoloji ve Neonatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu onuruna Antalya’da düzenlendi.

Tıp Dünyasının yakından tanıdığı Prof. Dr. Selim Kurtoğlu onuruna yapılan kongreye ilgi büyük olurken, kongrede Diyabet Ekibi Kursu, Pediatrik Endokrinolojiye Giriş Kursu ve ilki gerçekleştirilen İskelet Genetik Hastalıkları Kursu,  geleneksel olarak ortak oturumla sonlandı. Sözel bildiriler ve poster sunumları, ÇEDD-Net çalışmalarının yer aldığı kongrede, konferans, interaktif oturumlar, karşıt görüşlerin yer aldığı oturumlar düzenlendi.

Bilimsel konular yanında Prof. Dr. Selim Kurtoğlu onuruna kemençe dinletisi sosyal program dâhilinde yapıldı.

Kongreyi düzenleyen yetkililer, “Geçtiğimiz yıl emeklilik töreni yapılan Prof. Dr. Selim Kurtoğlu onuruna düzenlenen bu kongre veda niteliğinde olmayıp bundan sonra da ondan gerek bilim gerekse de klinik anlamda destek bekleyen sonraki nesil için bir başlangıcı temsil etmektedir” diye konuştular.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV