banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

KURTULMA GÜNÜ OLACAK

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, 31 Mart tarihinin önemine dikkat çekerek, “Kocasinan için 31 Mart, 25 yıllık unutulmuşluğu yok etme günüdür. Sizleri bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirenlerden, Kocasinan’ı köy görünümünden kurtaramayanlardan kurtulma günüdür” dedi.

11 Mart 2019 Pazartesi 10:16
Bu haber 498 kez okundu
KURTULMA GÜNÜ OLACAK
Haberici -->

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, 31 Mart tarihinin önemine dikkat çekerek, “Kocasinan için 31 Mart, 25 yıllık unutulmuşluğu yok etme günüdür. Sizleri bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirenlerden, Kocasinan’ı köy görünümünden kurtaramayanlardan kurtulma günüdür” dedi.

31 Mart seçimlerine doğru saha çalışmalarına hafta içinde yoğunluk veren İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, hafta sonu da aynı tempoyla devam etti. Dünde Yeni Sanayi, Gaziosman, İstasyon ve Boztepe’deydi. İlçe Başkanı Yurder Şahin ve partililerle birlikte Yeni sanayi, Eski sanayi, Gaziosmanpaşa, İstasyon ve Boztepe Mahallesi’nde bir dizi temaslarda bulunan Özvarinli’ye yoğun ilgi ve sevgi gösterileri vardı.

Kocasinanlılarla buluşan onlarla kucaklaşan İYİ Parti Adayı Özvarinli, Yeni sanayi, Gaziosmanpaşa’da Pazar yeri, İstasyon ve Boztepe Mahallesi’nde bir dizi temaslarda bulundu. İYİ Parti Kocasinan İle Başkanı Yurder Şahin ve partililerle birlikte; Yeni Sanayi esnafını ziyaretle güne başlayan Özvarinli, Oto Sanayi Sitesi’ndeki esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi, ardından Eski sanayi, Gaziosmanpaşa, İstasyon ve Boztepe Mahallesi’nde de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Boztepe Mahallesi’nde Recep Palaoğlu’nun ev davetine katıldı. Burada toplanan mahalle sakinleriyle bir araya geldi, katılımcılarla sohbet etti. Yeni sanayi, esnafından, Eski sanayi esnafından, Gaziosmanpaşa ve Boztepe mahalle sakinlerinden, destek sözü aldı. Ardından İstasyon mahallesine geçti.

Boztepe Mahallesi sakinlerinden Recep Palaoğlu’nu ziyaretinde Özvarinli, “cesur yürek” olarak nitelendirdiği Boztepelilerle ilgili özel projeleri olduğunu vurguladı. Özvarinli, Palaoğlu’nu ve tüm Boztepelileri 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek seçim sandığında bulaşmaya davet etti.Özvarinli, “31 Mart günü Kocasinan için şahlanma günüdür.25 yıllık unutulmuşluğu yok etme günüdür. Bu şehre ve sizlere kulak vermeyenlerin bırakıp gidecekleri gündür 31 Mart. Sizleri bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirenlerden, Kocasinan’ı köy görünümünden kurtaramayanlardan, kurtulma günüdür 31 Mart Pazar günü. Bu günde çok yakındır, bunu mutlaka yapalım ve hep birlikte kurtulalım bunlardan” dedi.

Yeni Sanayi’de bir esnafla ilginç bir diyalog yaşayan Özvarinli, “Hem oyunuzu, hem de duanızı istiyorum. Allah’ın izniyle seçileceğim, gelip siteyi tek tek gezip sizlere teşekkür edeceğim. Sizlerin sorunlarını iyi biliyorum, çözümü için de 5 yıl önerilerinizi alarak birlikte çalışacağım” şeklinde yanıt verdi.

Seçim çalışıma mesaisine hafta içeresin de olduğu gibi hafta sonu da devam eden Hasan Sami Özvarinli, bu kapsamda Eski sanayi esnafını ve civarında oturan vatandaşları, Gaziosman Mahallesi sakinleri ile Anadolu Sakatlar Derneğini ziyaretlerde bulundu. Esnafın ve vatandaşın dertlerini dinleyen ve iyi dileklerini alan Özvarinli, esnafla ve civarda oturan mahalle sakinleriyle de sohbet etme imkanı buldu. İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Yurder Şahin’inde katıldığı ziyarette vatandaşlarla ayaküstü sohbet de eden Özvarinli,daha sonra Anadolu Sakatlar Derneğine ziyarette bulundu.

Her gittiği yerde vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılaşan Özvarinli, eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal ve kültürel yaşama dair Kocasinan’a ilişkin vaatlerini anlattı. Özvarinli, “Gerek esnafımızın gerekse vatandaşlarımızın bizlere anlattıkları sorunlarını gayet iyi biliyoruz.Bu sorunların çözümüne yönelik projelerimizi hazırladık,her kese ve her kesime olanaklarımız nispetinde imkan sağlayacağız.Biliyoruz ki Kocasinan’ımızın mutlu olması için her şey var.Hiç bir şey imkansız değildir.Biz bu imkanı sağlamayı biliyoruz,bize güvenmeniz yeterli olacaktır” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV