banner153
28 Eylül 2020 Pazartesi

LİDERİMİZİN YANINDAYIZ

MHP İl Başkanı Serkan Tok, MHP Milletvekilleri Baki Ersoy ile İsmail Özdemir ve 16 ilçe başkanları ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

11 Ağustos 2020 Salı 09:56
Bu haber 543 kez okundu
LİDERİMİZİN YANINDAYIZ
Haberici -->

MHP İl Başkanı Serkan Tok, MHP Milletvekilleri Baki Ersoy ile İsmail Özdemir ve 16 ilçe başkanları ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
15-16Ağustos tarihleri arasında yapılacak kongreler hakkında bilgiler veren MHP İl Başkanı Serkan Tok, covid 19kurallarına göre seçimlerin yapılacağını ve sadece delegelerin katıla-cağını söyledi.
Tok, “Cumartesi 8 kongre, Pazar 8kongre olarak Covid-19 kurallarına uygun bir şekilde genel merkezimizin talimatları doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Kongreler birlik ve beraberlik içinde yapılacak. Kongrelere tek aday ile gerçekleştirilecek. Kongreler Cumhur İttifakı’nın kurallarına, ruhuna uygun şekilde gerçekleştirecektir” dedi. 2’deMilletvekili İs-mail Özdemir ise, Kayseri Teşkilatı’nın yapacağı kongrede adaylarının mevcut başkan Serkan Tok olduğunu açıkladı.MHP’de hafta sonu 16 ilçe kongresinin tamamı yapılacak. Tek adaylı olacak kongrelerde, mevcut ilçe başkanları yeniden aday gösterildi. MHP İl Başkanlığı kongresinde ise mevcut başkan Serkan Tok ile yola devam edilecek. MHP İl Başkanı Serkan Tok, “Kongreler Cumhur İttifakı’nın kurallarına, ruhuna uygun şekilde gerçekleştirecektir” dedi.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, MHP Milletvekilleri Baki Ersoy ile İsmail Özdemir ve 16 ilçe başkanları ile birlikte basın toplantısı düzenledi. 15-16 Ağustos tarihleri arasında yapılacak kongreler hakkında bilgiler veren MHP İL Başkanı Serkan Tok, covid 19 kurallarına göre seçimlerin yapılacağını ve sadece delegelerin katılacağını söyledi.

Tok, “Genel başkanımız ve genel merkezimizle yaptığı istişareler sonucunda önümüzdeki hafta Cumartesi ve Pazar günü Kayseri’de bulunan 16 ilçe teşkilatının kongrelerini 2 gün içinde gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımızın 14 Mart 2021 yılında yapacağı büyük kongrede, Kayseri il teşkilatı, milletvekilleriyle, ilçe başkanlarıyla, mahalle teşkilat başkanlarıyla dimdik hazır ve yetkili olarak genel başkanımızın yanında yerimizi alacağız. Cumartesi 8 kongre, Pazar 8 kongre olarak Covid-19 kurallarına uygun bir şekilde genel merkezimizin talimatları doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Cumartesi günü Melikgazi, Pınarbaşı, Bünyan, Sarız, Sarıoğlan, Akkışl, Özvatan ve Hacılar teşkilatlarımız kongrelerini yapacak. Pazar günü ise Kocasinan Talas, Yahyalı, İncesu, Felahiye, Yeşilhisar, Tomarza ve Develi teşkilatlarımız kongrelerini yapacak. Genel Başkanımız talimatı şu şekildedir. Kongreler birlik ve beraberlik içinde yapılacak. Kongrelere tek aday ile gerçekleştirilecek. Kongreler Cumhur İttifakı’nın kurallarına, ruhuna uygun şekilde gerçekleştirecektir. Kongreler, Covid-19 kuralları çerçevesinde yapılacak. Katılanların ateşi ölçülecek ve maskeler takılacak. Genel merkezimin kararı doğrultusunda kongrelere misafirlerin çağrılmaması ve sadece delegelerle gerçekleştirilmesi istendi. MHP’nin gücüne yakışır şekilde birlik ve beraberlik kongremizi yapacağız. Türkiye’de bir ilke atarak, iki gün içinde 16 ilçemizin kongresini gerçekleştireceğiz. Allah’ın izniyle Kayseri il teşkilatına nasip olur” dedi.

ADAYIMIZ SERKAN TOK’TUR

Milletvekili İsmail Özdemir ise, Kayseri Teşkilatı’nın yapacağı kongrede adaylarının mevcut başkan Serkan Tok olduğunu açıkladı. Özdemir, “14 Mart 2021 tarihinde 13. Olağan genel kurulunu yapacak Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kayseri’de 15-16 Ağustos tarihlerinde 16 ilçenin tamamında kongrelerimizi yaparak bir adım atmış olacağız. MHP demek ve birlik ve dirlik demektir. Kongremizi şenlik ve coşkuyla beraber birlik ve dirlik içerisinde yaparak, önümüzdeki süreçte inşallah Türkiye’nin birliği ve dirliği noktasında, Cumhur İttifakı’nın hassasiyetleri çerçevesinde çalışmaları yapacağız. Kayseri, kıymetli liderimizin ifadesiyle Milliyetçi hareketin omurgasıdır. Bu omurga hep sapasağlam ayakta kalmıştır. Bundan sonrada kalmaya devam edecektir. Bu omurgayı bugüne kadar sapasağlam ayakta ve dimdik tutan İl Başkanımız Serkan Tok’a teşekkür ediyorum. Yaşadığımız üstü üste iki seçimden sonra Kayseri teşkilatının tartışılmaz başarısı ortadadır. Bu başarının mimarı Serkan Tok, liderimize hiçbir zaman sadakatten ayrılmadan, teşkilatın hassasiyetlerini gözeterek, bugünlere kadar Kayseri İl Teşkilatı’nı getirdi. Tek adaylı olarak giriyoruz. İl Teşkilatı’nda il başkan adayımız Serkan Tok’tur. Bizlerde onun etrafında kenetlenerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 14 Mart’taki yapılacak olağan genel kurulda büyüğümüz, genel başkanımızın yanında olacağız” diye konuştu.

TEK ADAYLI BİR YAPIDA OLACAK

Milletvekili Baki Ersoy da, MHP’nin Kayseri’de tek adaylı bir yapıda arda arda 3 defa kongresini gerçekleştireceğini ifade etti. Ersoy, “MHP birlik ve beraberlik temasıyla yola çıktı. MHP 2020 yılı içinde tarihinde yapılmamış bir şeyi gerçekleştirecek. MHP, Kayseri’de tek adaylı bir yapıda arda arda 3 defa kongresini gerçekleştirecek. MHP birlik ve beraberliğin tesis edildiği anlamına geliyor. MHP’de güçlü yapının oluşturulduğu anlamına geliyor. Seçimlerde MHP üzerine düşeni yapmış ve başarılı seçimler atlatmıştır. Bu kongrelerde ilçe teşkilatları yapılarını güçlendirecek. İlçe teşkilatlarının kongreleri bittikten sonra güçlü bir il teşkilatı kurarak, yolumuza devam etmek istiyoruz. Mevcut ilçe başkanları yeniden aday. Hepsine başarılar diliyorum. İlçelerine kongrelerini bitirdikten sonra il kongremiz var. İl kongremizde de bütün ilçe kongrelerde çıkacak yapı ile güzel bir yönetimi Serkan Tok başkanımızı etrafında toplayacağız. Serkan başkanımızı bir dava adamı bir ülkücü olarak emrinde olduğumuzu söylemek istiyorum” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV