banner87
21 Temmuz 2019 Pazar

LOKANTACILARDAN BAŞKANLARA ZİYARET

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası yönetim kurulu Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ve Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin'i ziyaret etti.

11 Nisan 2019 Perşembe 09:46
Bu haber 149 kez okundu
LOKANTACILARDAN BAŞKANLARA ZİYARET
Haberici -->

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası yönetim kurulu Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ve Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin'i ziyaret etti.

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir ve yönetim kurulu üyeleri; Mahalli İdareler Seçiminde mazbatasını alan Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak'ı makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Altan Aydemir; Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak'a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni dönem için başarılar diledi. Aydemir konuşmasında; birlik beraberlik ve ülkemizin bütünlüğüne değinerek, oda faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak ise; "Halkımızın bize vermiş olduğu bu anlamlı görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Başkan Aydemir ve beraberindeki heyet Mahalli İdareler Seçiminde mazbatasını alan Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin'i makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Altan Aydemir; Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin'e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni dönem için başarılar diledi. Aydemir konuşmasında; birlik beraberlik ve Ülkemizin bütünlüğüne değinerek, oda faaliyetleri hakkında da bilgi verdi.

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek oda başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

UZUNOĞLU'NA ZİYARET

Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası yönetim kurulu, daha sonra Mahalli İdareler Seçiminde mazbatasını alan Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'nu makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Altan Aydemir; Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu'na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni dönem için başarılar diledi. Aydemir konuşmasında; birlik beraberlik ve ülkemizin bütünlüğüne değinerek, oda faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ise, "Halkımızın bize vermiş olduğu bu anlamlı görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzunoğlu, oda başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV