banner153
banner156
26 Mayıs 2020 Salı

MAĞDUR ETMEZ

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, bugüne kadar hiçbir esnafı mağdur etmediklerini, bundan sonra da etmeyeceklerini söyledi.

05 Kasım 2019 Salı 11:59
Bu haber 158 kez okundu
MAĞDUR ETMEZ
Haberici -->
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, bugüne kadar hiçbir esnafı mağdur etmediklerini, bundan sonra da etmeyeceklerini söyledi.

Büyük ölçekli üretim ve istihdam sağlayan bazı firmaların Büyükşehir Belediyesi’nden personel taşımacılığı yapmak için plaka talebinde bulunmaları üzerine, bu durumdan olumsuz etkileneceklerini belirten servis işletmecileriyle bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın tevazu ve samimiyette önder olduğunu ve kendisine güvendiklerini söyledi. Başkan Büyükkılıç’ın Akıllı Şehircilik Çalıştayı’nda bulunması nedeniyle esnaflarla bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da bugüne kadar hiçbir esnafı mağdur etmediklerini, bundan sonra da etmeyeceklerini söyledi.

Personel taşımacılığı yapan esnaflarla Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Minibüsçüler ve Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Ay, personel taşımacılığında yaşadıkları üç sıkıntıyı dile getirdi. Yavuz Ay, özel izin belgeli araçlar, korsan taşımacılık ve bazı firmaların plaka almak istemelerinden kaynaklı sıkıntıları olduğunu kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile yaptığı görüşmeyi de anlatan Ay, “Ne mutlu ki, bizi anlayacak ve dinleyecek bir belediye başkanımız var. Memduh Başkanımız tevazu ve samimiyette önder bir insandır. Kendisine sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da özel izin belgeli araçlar, denetim mekanizması ve korsan taşımacılık olarak dile getirilen üç sorunla ilgili gerekeni yapacaklarını belirtti. Büyükşehir Belediyesi’nin hiçbir zaman esnafı mağdur etmediğini vurgulayan Beyhan, “Dile getirilen sorunlarla ilgili üzerimize ne düşüyorsa hakkıyla yerine getireceğiz. Denetim mekanizmamız en iyi şekilde çalışacak. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak hiçbir esnafımızı mağdur etmedik, etmeyiz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV