banner167
banner182
17 Eylül 2021 Cuma

MAHALLELERDE HAFRİYAT TEMİZLİĞİ

Melikgazi Belediyesi yetki ve sorumluluğunda olan yaşam alanlarında, görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, hafriyatları ortadan kaldırarak çevre temizliği yapıyor. Bu kapsamda Danışmentgazi ve Erenköy Mahallesinde hafriyat temizliği yapıldı.

11 Şubat 2021 Perşembe 19:25
Bu haber 359 kez okundu
MAHALLELERDE HAFRİYAT TEMİZLİĞİ
Haberici -->

Melikgazi Belediyesi yetki ve sorumluluğunda olan yaşam alanlarında,  görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, hafriyatları ortadan kaldırarak çevre temizliği yapıyor. Bu kapsamda Danışmentgazi ve Erenköy Mahallesinde hafriyat temizliği yapıldı.

İnsan sağlığını tehdit eden, çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan inşaat yıkıntı atıklarını topladıklarını temiz çevre için çalıştıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi Belediyesi olarak güz döneminden beri çevre temizliği yapıyor, çevredeki hafriyat ve molozları kaldırıyoruz. Çevreye gelişi güzel moloz dökerek çevre ve görüntü kirliliğine yol açanların bu davranışları kabul edilemez. Ekiplerimiz çevre ve görüntü kirliliğinin önlenmesi konusunda hassas bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmalarla ilçemizi daha yaşanılabilir temiz nezih bir yer haline getireceğiz. Bir toplum ne kadar temiz olursa hayat standartları da o denli güzel ve kaliteli olur. Geleceğe sağlıklı, planlı ve mutlu bir Melikgazi bırakmak adına özellikle temizlik hizmetlerine büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. İlçemizin bütün cadde, sokak, park ve ibadethanelerimizin temizliklerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz." dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV