banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

MANİDAR ZİYARET

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye ‘hayırlı olsun” ziyaretine gitmesi ve bu ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in bulunmaması ise manidar bulundu.

13 Eylül 2018 Perşembe 07:31
Bu haber 430 kez okundu
MANİDAR ZİYARET
Haberici -->
Kentin metropol ilçe belediye başkanlarının AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye ‘hayırlı olsun” ziyaretine gitmesi ve bu ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in bulunmaması ise manidar bulundu.  Çelik’in neden katılmadığı merak edilirken,  görüşmede belediye seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunup bulunmadığı da mera konusu.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti. Melikgazi, Kocasinan ve Talas Belediye Başkanların bu ziyaretlerinden son derece mutlu olduğunu dile getiren AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki,  “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak hep birlikte Kayseri Belediye Modelciliği ile şehrimizi bugünlere taşıyarak örnek bir şehirleşme sergiledik. Milletimize ve ülkemize hizmet etmek üzere başka görevlere davet edildik, bu davete icabet ederek hizmetimize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

ÇELİK NEDEN YOKTU

Ziyaret sırasında gözler Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i aradı. Çelik’in neden ziyarete gitmediği merak konusu oldu. Kentin 3 metropol ilçe belediye başkanının ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in olmaması manidar bulundu.  Dün gazetemizde çıkan “Büyükkılıç Büyükşehir’e aday” haberin ardından bu ziyaretin olması ise kafaları karıştırdı. Siyasi çevreler bu ziyareti, “Kocasinan ve Talas belediye başkanları Memduh Büyükkılıç’a destek mi veriyor” şeklinde yorumladı.  Bu manidar ziyaret Kayseri’de de oldukça konuşulacak gibi görünüyor.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV