banner87
22 Şubat 2019 Cuma

MARKA DEĞERİNİ ARTIRMALIYIZ

Mustafa Çelik, herkesin şehrin marka değerini artırma adına projeler üretmesi gerektiğini belirterek, bu yönüyle çalıştıklarını ve çalışanlara da destek olacaklarını açıkladı.

02 Ağustos 2018 Perşembe 12:59
Bu haber 248 kez okundu
MARKA DEĞERİNİ ARTIRMALIYIZ
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, herkesin şehrin marka değerini artırma adına projeler üretmesi gerektiğini belirterek, bu yönüyle çalıştıklarını ve çalışanlara da destek olacaklarını açıkladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerde Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelen Recep Bağlamış’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış’ı ziyaretinde Kayseri'nin istihdamına katkı sağlayan kuruluşların yanlarında olduğunu vurguladı. Şehir için hep birlikte çalışacaklarını ifade eden Başkan Çelik, “Genç, dinamik sektörün içinden gelen ve sektörün problemlerini bilen bir ekip olarak şehre ve ülkemize katkı verecek projeleri sizlerden bekliyoruz. İstihdam yaratan, kaynak yaratan her kuruluşun yanındayız. İş alemi şehrimizin bu seviyelere gelmesinde önemli katkılar veriyor. Bu noktada şehrimizin marka değerini arttıracak çalışmaları hep birlikte yapacağımızdan eminim” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış da, şehre hizmet için azami gayret göstereceklerini belirtti ve şehir adına tüm projelerde Başkan Çelik'in yanında olacaklarını kaydetti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV