banner153
19 Eylül 2020 Cumartesi

MASAYA VURUR GEREĞİNİ YAPAR

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, 221 villa parseli hakkında konuştu. Tamer, “Memduh Büyükkılıç, buna yumruğunu vurur, ne gerekiyorsa onu yapar” dedi.

19 Ağustos 2020 Çarşamba 10:04
Bu haber 987 kez okundu
MASAYA VURUR GEREĞİNİ YAPAR
Haberici -->
 AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, il başkanlığında basın toplantısı düzenledi.  Kamuoyunu meşgul eden 221 villa parseli hakkında görüşlerini açıklayan Tamer, ortada bir yolsuzluğun olmadığını ifade etti. Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın bu konuda gereğini yapacağını inandığını belirterek, şunları söyledi:   Bakın arkadaşlar normal şartlarda bir ihale yapılmış. O ihale kanuna göre yapılmış ve yaklaşıkta 6 yada yedi ay gibi bir süre geçmiş. Ben şuna inanıyorum. Burada  bu işin başında kim var. Memduh Büyükkılıç  var.  Memduh Büyükkılıç beş dönemdir bu şehre hizmet eden bir ağabeyimizdir. Aynı zamanda sayın Büyükkılıç, milletvekilliği yapmış. Yani bu insana yolsuzluk falan yaptı demek hoş değildir. Böyle bir yolsuzluğu çıkmış mı ortaya hayır. Ben şuna inanıyorum. Memduh Büyükkılıç, bu ihaleyle ilgili yumruğunu vurur, buna ne gerekiyorsa onu da yapar. Onu da yapacak kapasitededir. Şahsım adına böyle bir şey gelseydi alır mıydım almazdım. Zaten de öyle bir şeyimiz yok. Doğru bir şey mi onların alması doğru olmadığını da söylemek isterim ama olmuş, geçmiş. Bunu düzeltmek Memduh Büyükkılıç'a düşüyor. Ben eminim ki o konuda en iyisini yapacaktır.”

KORONAVİRÜS TABLOSU ÇOK KÖTÜ

Tamer, Kayseri’de koronavirüs seyri noktasında endişe verici olduğunu söyledi. Tamer, "Kimseye zorla bir şey yapmak istemiyoruz. Rica ediyorum, maskeye, mesafeye ve temizliğe dikkat edelim. Hatta düğünleri iptal edelim. Düğünlere gitmeyelim. Pandemi Kayseri'de sıkıntılı. Bir doktor olarak  yalvarmam gerekiyorsa da yalvarıyorum, yapmayın. Dışarı çıkmayın. Lütfen herkes kurala uysun” dedi.

 

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157