banner153
21 Eylül 2020 Pazartesi

MAZLUMDER İNCESU’DA

MAZLUMDER şube ve Gönüllü Kuruluşlar Derneği Başkanı Ahmet Taş beraberindeki heyetle birlikte İncesu'da ziyaretlerde bulundu.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 06:39
Bu haber 136 kez okundu
MAZLUMDER İNCESU’DA
Haberici -->

MAZLUMDER şube ve Gönüllü Kuruluşlar Derneği Başkanı Ahmet Taş beraberindeki heyetle birlikte İncesu'da ziyaretlerde bulundu.

İlk ziyareti İncesu Milli Eğitim Müdürlüğüne gerçekleştiren MAZLUMDER heyeti bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne başlayan Konuralp Usta’ya nezaket ziyaretinde bulunarak hayırlı olsun deyip başarı dileklerini bildirdi. Milli Eğitim Müdürü Usta, MAZLUMDER heyetinin ziyaretinden memnun kaldığını bildirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İkinci ziyareti İncesu İlçe Müftülüğüne yapan heyet, İncesu Müftüsü Adem Bozkurt’a hayırlı olsun dileklerini bildirerek görevinde başarı dileklerini bildirdi. İlçe Müftüsü Bozkurt, MAZLUMDER heyetinin ziyaretinden çok memnun kaldığını bildirerek müftülük faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

MAZLUMDER heyeti İncesu'da 3 ziyaretini Belediye Başkanı Mustafa İlmek’e yaptı. İlçe müftüsünün de hazır bulunduğu ziyarette heyet, başkan İlmek’e hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti. Başkan İlmek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek MAZLUMDER heyetine belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

MAZLUMDER şube ve Gönüllü Kuruluşlar başkanı Taş, başkan İlmek’i Gönüllü Kuruluşlar istişare toplantısına davet ederek İncesu hakkında birifing vermeye davet etti. Davet İlmek tarafından kabul edildi.

MAZLUMDER şube başkanı Taş, İncesu'da yaptıkları ziyaretler ve gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını bildirerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, İlçe Müftülüğüne ve Belediye Başkanlığına çalışmalarında başarılar dilediğini dile getirdi.

MEHMET ALTINDAĞ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157