banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

MEDYA SİZİNSE MEYDANLAR BİZİMDİR

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, partilerinin 123 bin kişiyle yaptığı kongresini göstermeyen medyaya tepki gösterdi

09 Nisan 2018 Pazartesi 21:07
Bu haber 409 kez okundu
MEDYA SİZİNSE MEYDANLAR BİZİMDİR
Haberici -->

İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, partilerinin 123 bin kişiyle yaptığı kongresini göstermeyen medyaya tepki göstererek, “Medya sizinse meydanlarda bizimdir” dedi.

İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığı, düzenlediği etkinlikte meydanda vatandaşa direk ulaştı. Parti, 1 Nisan Pazar günü Ankara'da gerçekleşen İYİ Parti 1. Olağan Kongresine katılan 123 bin vatandaşın ve yüreği Ankara'da atan milyonları görmezden gelerek, İYİ Partiye karartma uygulayan televizyon kanallarına karşı başlattıkları haklı mücadele kapsamında bugün Türkiye genelinde İyilik hareketinin cesur insanlarıyla meydanlara çıktıklarını duyurdu.

Cumhuriyet Meydanında partililer ve vatandaşların katılımı ile sesini duyuran İl Başkanı Hüseyin Tekin, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi;

“Medya hükümetinse, meydanlar iyilerindir. Bu sloganla çıktığımız yolda, mücadelemizi adalet yerini bulana dek devam ettireceğiz. Bugün burada Türk Milletinin sesini duyurmak istemeyenlere karşı bir yürüyüş başlattık.11 Martta Kayseri’de gerçekleşen olağan il kongremiz ve 1 Nisan'da Ankara’da gerçekleşen 1. Olağanüstü Kongremizi medyada, televizyon kanallarında yayınlamayıp yüz binlerce vatandaşı görmezden gelen, Türk milletinin vicdanına ve sesine karartma uygulayan yandaş medyaya karşı bizler susmayacağız! Biz, Cumhuriyet Rejiminin Türk Milletine tanıdığı haklara ve özgürlüğümüze sahip çıkacağız. Buradan hükümete ve kendini onun medyası ilan eden kuruluşlara sesleniyorum. Gazeteler sizin olabilir. Televizyon kanalları sizin olabilir. Medya sizinse, meydanlar bizimdir. İYİ Parti teşkilatları olarak, bütün karartmalara ve sansürlere meydan okuyoruz. Sizler engel olmaya çalıştıkça, bizler çığ gibi büyümeye devam edeceğiz.”

 

 

 

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV