banner87
16 Aralık 2018 Pazar

MEHMETÇİKE KAN BAĞIŞI

Kayseri’de bir grup motorcu Afrin’e yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekatına destek verdi

23 Şubat 2018 Cuma 07:04
Bu haber 293 kez okundu
MEHMETÇİKE KAN BAĞIŞI
Haberici -->

Kayseri’de bir grup motorcu Afrin’e yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekatında görev yapan askerler için kan bağışında bulundu.

Kayseri’de bir grup motosikletçi, ‘Kanımızda, canımızda milli iradeye feda’ sloganı ile zeytin dalı operasyonunda görev yapan askerler için kan bağışında bulundu. Hunat’ta bulunan Kızılay kan bağışı tırı önünde buluşan motosikletçiler, kan verdi.

Motosikletçiler adına bir konuşma yapan Kayseri Motosiklet Kulübü (KAYMOK) Başkanı Mustafa Özdemir, “Kayseri’de tüm motosiklet grupları ülkemiz ve vatanımız için Afrin’deki askerlerimiz için düzenlediğimiz kan bağışı kampanyası için burada bulunmaktayız. ‘Kanımızda, canımızda milli iradeye feda’ adı altında bu kan bağışı kampanyasını düzenliyoruz. Türkiye zor bir süreçten geçmektedir. Dışarıda hain terör milli birliğimizi yıkmaya, devletimizi zaafa uğratmaya ve vatanımızı bölgemeye çalışmaktadır. Türkiye’ye terörle diz çöktürmeye çalışanlar her gün yeni bir oyun planlamaktadırlar. Bu kurulan kirli oyunları bozmak, teröristi yuvalandığı yerde başını ezmek, güvenliğimize yönelen tehlikeleri bertaraf etmek için şanlı Türk ordusu Afrin’e zeytin dalı harekatıyla bir operasyon düzenlemiştir. Bizlerde ordumuza destek vermek amacıyla bu kan bağışı kampanyasını düzenlemekteyiz. Biz Kayseri motosiklet kulübü olarak bu kampanyaya destek veren Pars Chopper, Anatolian Tigers, Anatolian Soldiers, Kayseri Motosiklet ve Kuryeciler Derneği ve Türkiye Kadın Motosikletliler Kulübü üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV