banner87
15 Aralık 2018 Cumartesi

MEKTUPLU BERE GÖNDERDİLER

Tekden Koleji 5. sınıf öğrencileri, içlerine duygu yüklü mektuplar bırakarak Afrin’e gönderdi.

28 Şubat 2018 Çarşamba 15:26
Bu haber 323 kez okundu
MEKTUPLU BERE GÖNDERDİLER
Haberici -->

Zeytin Dalı Harekatı’ndaki askerlere destek olmak için harçlıklarıyla bere alan Tekden Koleji 5. sınıf öğrencileri, içlerine duygu yüklü mektuplar bırakarak Afrin’e gönderdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlere destek olmak isteyen öğrenciler, Erciyes Kayak Merkezi’ne giderek Türk Bayrağı açtı. Kar üzerine yatarak ‘Afrin’ yazan öğrenciler, daha sonra komando marşını okudu. Operasyondaki askerlere destek vermek için geldiklerini ifade eden öğrenciler, Türk silahlı Kuvvetleri’ne başarılar diledi.

Tekden Koleji Müdür Yardımcısı Naci Bayat, Mehmetçiğe soğuk bir mekanda güzel mesajlar vermek için Erciyes’e geldiklerini ifade ederek, “Tekden Koleji 5. sınıf öğrencileri olarak Afrin’deki kahraman askerlerimize destek olmak amacıyla onlara duygu dolu mektuplar yazdık. Onlara güzel mesajlar vermek için soğuk bir mekanda Erciyes’te kendi sıcaklığımızı hissettirmeye çalıştık. Afrin yazısı yazarak bayrak açtık. Kalbi duygularımızı ifade etmek için kalp motifi yaptık. Allah askerlerimizi her türlü beladan korusun diye dua ettik” diye konuştu.

Öğrenciler Afrin’e gönderilecek olan harçlıklarıyla aldıkları berelerin içine, yazdıkları duygu yüklü mektupları koydu.

İHA

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV