banner87
26 Mayıs 2019 Pazar

MELİKGAZİ DESTEK VERECEK

Koruyucu aile konusunda Melikgazi destek verecek

07 Aralık 2017 Perşembe 07:04
Bu haber 432 kez okundu
 MELİKGAZİ DESTEK VERECEK
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye olarak Kayseri Valiliği’nin Koruyucu Aile Tanıtım ve Bilgilendirme toplantılarına katkı sağlayacağını ve destek olunacağını söyledi.

Melikgazi Belediyesi olarak her yıl bakıma muhtaç, geçim sıkıntısı içerisinde olan vatandaşları aç bırakmamak için ekmek ve iaşe dağıtımı gibi hizmetler gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Belediyelerin kuruluş amaçlarından biri de sosyal belediyecilik ilkesidir. Toplumda birlik ve beraberliğin, barış ve huzurun sağlanması, toplumda sosyal dengenin oluşturulması amacı ile belediyelere yasalarla yetki verilmiştir. Bu amaç ile her yıl engelli, yaşlı, çalışamayacak kadar rahatsız, kimsesiz, bakıma muhtaç insanlarımıza ekmek ve aşevlerinden yemek verilmektedir. Melikgazi Belediyesi olarak yine sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde Kayseri Valiliği’nin Koruyucu Aile Tanıtım ve Bilgilendirme toplantılarının önemi ve toplum içindeki duyarlığı artırmak ve ortaya çıkarmak için destek sağlanacaktır” dedi.

Melikgazi belediyesi kimsesizlerin her zaman yanında olduğunu hizmet ve yatırımları ile özne çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Koruyucu Aile Tanıtım ve Bilgilendirme toplantıların için yer tahsisi başta olmak üzere her türlü maddi ve hizmet yardımında bulunacaklarını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV