banner167
banner182
12 Haziran 2021 Cumartesi

“MELİKGAZİ FARKINI GÖSTERDİ”

AK Parti İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu açıklama yaptı

03 Temmuz 2017 Pazartesi 09:03
Bu haber 1048 kez okundu
 “MELİKGAZİ FARKINI GÖSTERDİ”
Haberici -->

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, ilçe teşkilatlarının referandumda farkını gösterdiğini belirterek, önemli bir başarı elde edildiğini ve ilçede başarı çıtasının sürekli yükseldiğini söyledi.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı Haziran ayı Danışma Meclisi toplantısını yaptı. AK Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, ilçe koordinatörleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın kolları ve partililer katıldı.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, Melikgazi ilçesinin belirlediği hedefler doğrultusunda çıtayı gün geçtikçe yükselttiğini belirterek, “Sizler sayesinde AK Partimiz Kayseri`de bu çıtayı yükseltecek. Ve daha da yükseklere çıkaracak. Referandum seçimlerinde Melikgazi teşkilatının farkını bir kez daha gördük. Maşallah, teşkilatımızda başta kadın kollarımız olmak üzere gençlik kollarımız ve bizler son derece çok iyi çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı biraz daha artırmamız lazım. Melikgazi’de ulaşmadığımız vatandaşımız kalmamalı. Teşkilat olarak önümüzdeki günler de yapacağımız programlarla vatandaşlarımızla halkımızla iç içe olmaya onların sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Melikgazi Belediye başkanımız sayın Memduh Büyükkılıç’a da ayrıca çok teşekkür ederim. Bizlerden ve partimizden hiçbir zaman desteklerini esirgemiyor. Kendisine sizlerin huzurunda bu desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, belediye çalışmalarına değinerek, “Melikgazi Belediyesi olarak, Melikgazi bölgesini yaşanabilir standartlara getirdik. Çok şükür gerek alt yapı, gerekse üst yapı itibari ile ciddi manada bir eksiğimiz kalmadı. Bu anlayış içerisinde önümüzdeki süreçte, daha çok tarihi yapılara sahip çıkacağız” diye konuştu. Buyükkılıç ayrıca toplantıda alınan kararların hayırlı olması temennisin de bulundu.

Konuşmaların ardından teşkilat mensupları ile görüş alış verişinde bulunuldu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV