banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

MELİKGAZİ WİFİ ÜSSÜ

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ilçe sınırları içerisinde yer alan park, sosyal tesis ile Pazar yerlerinde kablosuz internet yani WİFİ bulunduğunu, böylece vatandaşların kesintisiz internet bağlantısına imkan tanıdıklarını söyledi.

29 Mart 2019 Cuma 10:39
Bu haber 578 kez okundu
MELİKGAZİ WİFİ ÜSSÜ
Haberici -->
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,  Melikgazi ilçe sınırları içerisinde yer alan park, sosyal tesis ile Pazar yerlerinde kablosuz internet yani WİFİ bulunduğunu, böylece vatandaşların kesintisiz internet bağlantısına imkan tanıdıklarını söyledi.

Vatandaşlarımızın yoğun olduğu park, tesis, pazar yerleri gibi alanlarda bu hizmetin yaygınlaştırılmasını, vatandaşa yeni bir hizmet alanı açılarak memnuniyetin artırılmasını amaçladıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi’nin 34 park, 18 Kapalı semt Pazaryeri ve 12 Sosyal ve Spor tesisinde WİFİ bulunduğunu kaydetti.

2020 yılında Tüm ilçelerin kablosuz haberleşme ağının kurulacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, kesintisiz iletişim kesintisiz internet için gerekli alt yapının hazır olduğunu sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV