banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

MELİKGAZİ’DE DENİZ SOKAĞI TAMAMLANIYOR

Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapımına başlanılan Deniz Sokağı 2. Etabın yol açılması ve alt yapı çalışmasına başlanıldığını söyledi.

13 Nisan 2018 Cuma 07:37
Bu haber 614 kez okundu
MELİKGAZİ’DE DENİZ SOKAĞI TAMAMLANIYOR
Haberici -->
Bu yıl ilkbahar döneminde yol açma çalışmasına başlanıldığını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapımına başlanılan Deniz Sokağı 2. Etabın yol açılması ve alt yapı çalışmasına başlanıldığını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yer alan Sırasöğütler Caddesi ile Şükran Caddesi arasında yer alan ve Deniz Sokağının alternatif bir yol olduğunu belirtti. Deniz Sokağı’nın tüm alt yapısının tamamlandıktan sonra asfaltlama çalışmasının yapılacağını kaydetti.

İlçe sınırları içerisinde yeni açılan cadde ve sokaklar yanında deforme olan ve bozulan yolların tamamını yenilediklerini ifade eden Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:               

“Melikgazi Belediyesi olarak Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde ulaşımda alternatif yollar açarak ulaşımı daha seri ve güvenli hale getirmek istiyoruz. Bu amaçla Sırasöğütler Caddesi ile Şükran Caddesi arasında yer alan 1200 metre uzunluğunda, 20 metre genişliğinde yeni bir yol inşa ediyoruz. Alt yapı çalışması devam ediyor. Asfaltlama çalışması için 6500 ton asfalt kullanılacaktır. Deniz Sokağı 2. Etap bölümü bu ay içinde tamamlanarak hizmete açılacaktır.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV