banner87
22 Şubat 2019 Cuma

MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR

Büyükkılıç, daha önce belediye hizmet binasında yapılan çalışmanın hizmet anlamında kaliteyi artırdığını belirtti

26 Haziran 2018 Salı 07:14
Bu haber 305 kez okundu
MELİKGAZİ’DE HİZMET KALİTESİ YÜKSELİYOR
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, daha önce belediye hizmet binasında yapılan çalışmanın hizmet anlamında kaliteyi artırdığını belirterek, yeni yapılacak çalışma ile bu kalitenin daha da artırılacağını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi hizmet binasında yapılan çalışma ile iki kat inşaat yapılarak çalışma alanının genişletildiğini ve daha rahat çalışma ortamının sağlandığını hatırlattı. Şimdi de belediyemizin kültür ve sosyal işler ile tiyatro salonu bölümünde yenileme çalışmaları ile daha çok işlevsellik kazandıracak inşaat çalışmasına başlanılacağını söyledi.

Melikgazi İlçesinin barındırdığı nüfus ile 55 şehrin nüfusundan fazla olduğunu ayrıca her geçen gün büyüdüğünü ve gelişerek Kayseri’nin yüzde 50’sine hizmet sunduklarını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, belediyenin gelişen ve büyüyen, ilçeye daha etkin ve seri hizmet sunabilmesi için çalışanların daha rahat, konforlu ve ferah mekânlarda çalışmasına özen gösterdiklerini kaydetti.

Belediye çalışanları arasında daha önce yapılan seçim ile belediye hizmet binasını iki kat eklemesi bugünkü iletişim ve fuaye alanı yapıldığını ifade eden Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Melikgazi İlçesi barındırdığı nüfus ile Türkiye’nin ilk on yedi belediyesi arasındadır. Emlak değerleri açısından ilk onuncu sıradadır. Anadolu ekonomisinin katma değerleri olan Kayseri organize sanayi, serbest bölge, hava ikmal merkezi, Erciyes, Kayseri üniversiteleri, esnaf siteleri, ipek yolu, Erciyes kayak ve spor merkezi hep bu bölgedir. Melikgazi her geçen gün planlı bir şekilde büyümekte ve gelişmektedir. Bu büyüme ve gelişme karşısında çalışanların sayısı artmakta, yeni hizmet birimleri kurulmakta ve belediye hizmet alanı genişlemektedir. Bu iş yoğunluğuna karşın çalışanların daha refah, modern ve geniş ortamlarda çalışabilmesi için belediye çalışanları arasında yapılan ve kendilerine sunulan belediye Kültür Müdürlüğü genişleme ve alanda hizmet binası gibi seçeneklerden seçim yapmaları, çalışanların seçimine saygı duyduk ve kültür müdürlüğü bölümünde yenileme çalışmasına başlıyoruz.”

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV