banner87
26 Mart 2019 Salı

MELİKGAZİ'DE KENTSEL DÖNÜŞÜM İHALESİ

Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kazım Karabekir Mahallisi’nde e blok da 72 daire ile 3 dükkan yapımının ihale ile yaptırılacağını söyledi.

09 Ağustos 2018 Perşembe 07:43
Bu haber 537 kez okundu
MELİKGAZİ'DE KENTSEL DÖNÜŞÜM İHALESİ
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Kazım Karabekir Mahallisi’nde e blok da 72 daire ile 3 dükkan yapımının ihale ile yaptırılacağını söyledi.

72 daire ile 3 dükkânın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine istinaden açık teklif usulü ile yaptırılacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi de semtler hızlı, modern ve sağlıklı olarak hızla dönüşüyor. Bu ihale ile hem kentsel dönüşüm gerçekleştiriliyor hem de mülk sahipleri ile ekonomiye ve istihdama destek verilmiş olunuyor. Halka açık, şeffaf ve basın önünde gerçekleştirilen ihaleler ile aynı zamanda planlı yerleşime de destek sağlanmış olunmaktadır” dedi.

72 daire ve 3 dükkândan oluşan e blok inşaat ihalesinin 14 Ağustos 2018 tarihinde yapılacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, bu tür ihaleler ile ekonominin de canlandırıldığını çünkü inşaat sektörünün ekonominin ve istihdamın lokomotifi olduğunu kaydetti.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV