banner87
22 Şubat 2019 Cuma

MELİKGAZİ’DEN HEM BURS HEM BİSİKLET

Büyükkılıç, yeni Mimar Sinanların yetişmesine imkan sağlamak amacıyla Ağırnas’a açılan meslek lisesine kayıt yaptıranlara eğitim yardımı ve bisiklet vereceklerini söyledi.

03 Ağustos 2018 Cuma 14:02
Bu haber 286 kez okundu
MELİKGAZİ’DEN HEM BURS HEM BİSİKLET
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yeni Mimar Sinanların yetişmesine imkan sağlamak amacıyla Ağırnas’a açılan meslek lisesine kayıt yaptıranlara eğitim yardımı ve bisiklet vereceklerini söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Milli Eğitim Müdürü görevine atanan Celalettin Ekinci’ye hayırlı olsun ve iadeyi ziyarette bulunarak bu yıl hizmete açılacak olan Ağırnas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini anlattı. Başkan, bu yıl kayıt yaptıran öğrencilere eğitim yardımının yanı sıra bisiklet vereceklerini söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç nezaket ziyaretinde, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’ye Melikgazi Belediyesi’nin eğitim alanında yaptığı yatırımların sadece Kayseri’de değil tüm Türkiye’de takdir topladığını ve örnek olarak gösterildiğini söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç ziyaret vesilesiyle Koramaz Vadisi olarak bilinen bölge halkına müjde vererek, Melikgazi Belediyesinin katkıları ile 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında İnşaat, Makina ve Bilişim Teknolojileri bölümlerinde eğitim verecek Ağırnas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kayıt almaya başladığını, artık yeni Mimar Sinan’ların bu okuldan yetişeceğini kaydetti.

İl Müdürü, Melikgazi Belediyesinin okul binaları inşa eden, öğretmenler odası, okul bahçelerine çevre düzenlemesi, açık ve kapalı alan spor tesisleri oluşturması kısacası eğitimin her alanında sayısız hizmetler yaptığını belirtti. Ekinci, “Kayseri denilence akla hayırseverler gelmektedir. Melikgazi Belediyesi onlarca okul binası inşa etmiş ve birçok kez hayırseverlik ödülü almıştır. Okullara yapılan yatırım ve hizmetleri tüm Kayseri biliyor. Örnek ve referans belediye olarak eğitime yapmış olduğu hizmet ve yatırımlar takdir edilmekte, örnek gösterilmektedir. Bundan dolayı Eğitim Dostu Başkanımız Memduh Büyükkılıç’ı ve ekibini gayretlerinden dolayı kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV