banner87
22 Temmuz 2018 Pazar

MELİKGAZİ’NİN PROJESİ ANKARA’DA

Proje katılımcıların dikkatini çekti

14 Eylül 2017 Perşembe 07:45
Bu haber 451 kez okundu
MELİKGAZİ’NİN PROJESİ ANKARA’DA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara'da ATO Congresium’da düzenlenen "Belediye Başkanları istişare ve Değerlendirme Toplantısına” Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Belediyeler ve Elektrik Enerjisi Üretimi” proje konusu ile katılarak, projeyle dikkatleri üzerine çekti.

Açılış konuşmasının AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’nın yapacağı toplantıda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Başbakan Binali Yıldırım’ın yapacağı konuşmalar ile ‘Yerel Yönetimler Projeleri’ değerlendirmesi yapılacak.

Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç, şehirlerin ana sorunun enerji olduğunu çünkü şehirlerin artık 24 saat yaşayan mekanlar olduğunu bu açıdan enerjinin gelecek yıllarda çok önemli olacağını kaydetti.

Başkan, Melikgazi Belediyesi olarak belediye hizmet binası başta olmak üzere belediyenin diğer hizmet yapılarında güneş panellerinden elektrik üretmesinde örnek bir belediye olarak gösterildiklerini hatırlattı. Belediyenin çevre dostu ve doğa koruyucu çalışmaları yanında enerji konusunda da örnek olduğunu söyledi.

 

 

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV