banner167
banner165
18 Nisan 2021 Pazar

MEŞE TOHUMLARI EKTİLER

TEMA Vakfı Kayseri Temsilciliği “Green energy for a green planet” projesi kapsamında meşe palamutu tüpleme atölye çalışması için Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi’nin konuğu oldu.

04 Aralık 2019 Çarşamba 09:29
Bu haber 358 kez okundu
MEŞE TOHUMLARI EKTİLER
Haberici -->

TEMA Vakfı Kayseri Temsilciliği “Green energy for a green planet” projesi kapsamında meşe palamutu tüpleme atölye çalışması için Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi’nin konuğu oldu. İl Temsilcisi ve Kayseri Üniversitesi MYO öğretim görevlisi Abdulkadir Dağlı etkinlikte yaptığı konuşmada, “Karasal iklimlerde yetişen, su ve bakıma daha az ihtiyaç duyan, ülkemizde birçok çeşidi olan güzel meşe palamutlarının bölgemizin ağaçlandırma çalışmalarında çok önemli bir yere sahip” dedi.

Ulusal Ajans tarafından desteklenen proje yürütücüsü ve Fen Lisesi öğretmeni Sinem Dursun da, “250’ye yakın öğrenci arkadaşlarımıza meşe tüpleme atölye çalışması yaptık. Yoğun bir şekilde TEMA gönüllüsü olma talebine cevap verme fırsatı bulduğumuz bu etkinliğe katılarak palamut desteği sağlayan Kocasinan TEMA ve Lise TEMA gönüllülerine öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Aile fotoğrafı çekiminin ardından etkinliğe son verildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV