banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

METİN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kayseri Ülkü Ocakları eski başkanlarından Selahattin Metin’in oğlu Ümit Metin ile Nalan Güngör dünya evine girdi.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 07:37
Bu haber 727 kez okundu
METİN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Haberici -->
Kayseri Ülkü Ocakları eski başkanlarından Selahattin Metin’in oğlu Ümit Metin ile Nalan Güngör dünya evine girdi. Mutlu günlerinde her iki aileyi de ve genç çifti yakınları ile dostları yalnız bırakmadı.

Talas’daki düğünde genç çift aileleri ile birlikte mutlu günün heyecanını yaşarken, düğüne katılım oldukça fazla idi. Metin ve Güngör ailelerinin çocuklarının mutlu gününe MHP Milletvekilleri Baki Ersoy, İsmail Özdemir, MHP İl Başkanı Serkan Tok, MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, MHP Melikgazi ilçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, MHP Talas ilçe Başkanı Mehmet Akbulut, MHP Hacılar ilçe Başkanı Mustafa Baloglu, CHP İl eski Başkanı Feyzullah Keskin, OSB Başkanı Tahir Nursacan, MHP eski il başkanlarından Mustafa Önem, Zeynel Timur, Mustafa Eraslan, MHP’li yöneticiler, meclis üyeleri, Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Çolak, Kayseri E Haber Gazetesi ve Erciyes FM Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Yağmur, iş adamı Kadir Göç ve Metin ailesinin yakınları katıldılar.

Çiftin nikah şahitliğini MHP Milletvekilleri İsmail Özdemir, Baki Ersoy, OSB Başkanı Tahir Nursaçan, MHP İl Başkanı Serkan Tok, CHP eski il başkanlarından Feyzullah Keskin ve Zafer Gülseven yaptı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV