25 Haziran 2022 Cumartesi

MHP ADAYLARI TANITTI

MHP Kayseri İl Başkanlığı'nın düzenlediği 5'nci İstişare ve aday adayı tanıtım toplantısı, Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya, MHP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, MKYK Üyesi Başbuğ Pınarbaşı ve 42 milletvekili aday adayı ve partililer katıldı.

02 Nisan 2015 Perşembe 09:03
Bu haber 1261 kez okundu
MHP ADAYLARI TANITTI
Haberici -->
 Bozkurt işareti yaparak salona gelen ve salonda sürekli 'Ne Mutlu Türküm Diyene' ve 'Alparslan Türkeş'in Askerleriyiz' diye bağıran asenalar, ismi okunan her aday adayını alkışladılar.

Açılış konuşmasını yapan Pınarbaşı Belediye Başkanı Dursun Ataş, milletvekili aday adaylarına cesaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Bu istişare toplantılarının birincisini Pınarbaşı’nda gerçekleştirdik. 5.’sini de bugün Melikgazi ilçemiz ve Kocasinan işbirliği ile il başkanlarımızın gözetiminde gerçekleşiyor. Burada 42 tane birbirinden güzel, birbirinden yiğit aday adaylarımız var. Bu insanlar 5 istişare toplantısına katıldılar ve her şeyden evvel Türkiye’nin gündemine dair birçok şeyi dile getirdiler. 5 seferdir bunu takip ediyoruz. Ben burada onlara şunun için tebrik etmek istiyorum. Bugün geldiğimiz noktada bir parti dışında siyaset yapmanın veya taraftarı olmanın insanlara ne kadar zorluk getirdiğini hepimiz biliyoruz. Böyle bir ortamda ticaret yapan ticaretine, memurluk yapanın memurluklarına her türlü baskıya, zorluğa yüreklilik gösterip bizden aday adayı olmak isteyen bu 42 ağabeyimize, kardeşimize bacımıza büyük bir alkış istiyorum” dedi.

MHP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, milletvekili seçmek için değil Türkiye’yi kurtarmak için gece gündüz çalışması gerektiğini vurgulayarak, “Herkesin elini vicdanına koyarak gece gündüz uyumadan 7 Haziran’a kadar milletvekili seçmek için değil Türkiye’yi kurtarmak için gecesini gündüzüne katarak çalışmasını istirham ediyorum” şeklinde konuştu.

MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy ise, Türkiye’nin akıbetini iç açıcı görmediğini ifade ederek, “Hangi açıdan bakarsak bakalım Türkiye iyi durumda değildir. Gelişmeleri hangi dünya görüşünden yorumlarsak yorumlayalım Türk milletinin akıbeti iç açıcı görülmemektedir. Bu milletin zekasıyla alay edenlerden 7 Haziran’da hesap soracağız. Hesap günü 7 Haziran’dır dava arkadaşlarım. Bunların bu saltanatlarını kafalarına yıkacağız. Ülkemizdeki bu kötü gidişat Kayserimizi de esir almıştır. Sürekli büyüyen Kayseri, bunların elinde saltanat kayığına dönüşmüştür, sürekli sallanmaktadır” dedi.

Konuşmaların ardından milletvekili aday adayları salondakilere tanıtıldı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV