banner153
03 Haziran 2020 Çarşamba

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarbaşı İlçe Teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Misafirler Pınarbaşı Belediyesi önünde mehteran ekibini ile karşılanırken ilçede uzun konvoylar oluştu. Milletvekili Baki Ersoy burada konuşma yaptı.

09 Ekim 2018 Salı 09:44
Bu haber 573 kez okundu
MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarbaşı İlçe Teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenlendi. Misafirler Pınarbaşı Belediyesi önünde mehteran ekibini ile karşılanırken ilçede uzun konvoylar oluştu. Milletvekili Baki Ersoy burada konuşma yaptı.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MYK Üyesi Serap Şule Kalın, Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, ilçe başkanları, önceki dönem milletvekilli adayları, ocak başkanları, eski belediye başkanları, eski ilçe başkanları, Pınarbaşı Belediye Başkan aday adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı da önemli açıklamalar yapıldı.

Açılış konuşmasını yapan MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Onur Özkan, Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik’i istifa davet etti.  MHP eski İl Başkanı Mazhar Gündoğ ise, Pınarbaşı belediyesinin MHP’li kadrolar tarafından yeniden yönetilmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti. MYK üyesi Serap Şule Kalın ise “Bizler sadece seçen noktasında değil seçilen noktasında da tüm kadınlarımızı MHP içerisinde yer aymaya siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise “Pınarbaşı’nda bir belediye başkanı var, problemleri var. Mevcut belediye başkanı ellemeyin 6 ay daha otursun. 6 ay sora biz Pınarbaşı’na yeniden üç hilali dikeceğiz. Kendi adayımız o koltuğu oturacak. Bizde ona yine bu şekilde hayırlı olsun ziyaretinde bulunacağız. Cenabı Allah nasip etti. 24 Haziran seçimlerinden sonra Kayseri milletvekili olarak vatanımıza, milletimize, şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Şunu net olarak ifade etmek istiyorum. Baki Ersoy’un kapısı Ankara’da TBMM’de hepinize sonuna kadar açıktır. Elimden ne geliyorsa şahsım ve partim adına yapaya hazırım. İlçe başkanımız burada ne isteğiniz varsa Onur Başkana iletebilirsiniz. Benim kapım gönlüm tüm Pınarbaşılılara açıktır.” Dedi.

MHP Milletvekili Ersoy daha önce yaptığı konuşmayı hatırlatarak, “Daha önce bütün milletvekillerini davet edip Kayseri’nin sorunları ile ilgili birlikte hareket edelim çağrısı yapmıştım. Kayseri’nin 3 bakanı oldu, başbakanı oldu, cumhurbaşkanı oldu Kayseri’ye ne yaptınız dedim. Çağrıda bulundum. Gelin bundan sonra birlikte yapalım dedim. Başka partinin bir milletvekili çıktı “bu işler laklak yapmakla olmaz” dedi. Doğru lak lak yapmakla olmaz. Biz bundan sonra MHP Kayseri milletvekilleri olarak Kayseri’miz için her türlü icraatı yapacağız. Ankara’da bakanlık bakanlık gezeceğiz. Ne üstümüzü düşüyorsa onu yapacağız” diye konuştu.

Son olarak partililere hitap eden Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ise Pınarbaşı’nda 3 hilali yeniden dalgalandıracaklarını ifade ederek, “Aranızda bir Pınarbaşılı olarak bulunmaktan dolayı şahsım ve partim adına onur ve şeref duydum. Sene 95, başbuğumuz ile beraber Pınarbaşı ilçesine geldik. Başbuğumuzun yanında üniversite teşkilatı olarak gittiği yere gidiyorduk. Başbuğumuz burada yaptığı konuşmada “ayrılıkta azap birlikte rahmet vardır” demişti. Başbuğumuzun bu konuşmayı yaptığı yer Pınarbaşı vuslat yeriydi. Aradan 23 geçmesine rağmen değişmeyen tek şer var Pınarbaşı başbuğumuzun memleketedir. Başbuğumuzun memleketinde belediye de yine başbuğumuzun partisi MHP’nin olacaktır. Bu saatten sonra tüm kardeşlerimize vebali bırakıyorum. Bende 146 köye gederek, 122 muhtarın elini sıkıp saygılarımı sunacağım. Kapı kapı gezeceğim. Pınarbaşı’nda hilalin boynunu bükük bırakmayacağım” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157