banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

MHP’Lİ ADAYLAR BASINLA BULUŞTU

Kentte görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşları temsilcileriyle iftar programında bir araya geldi.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 03:39
Bu haber 324 kez okundu
MHP’Lİ ADAYLAR BASINLA BULUŞTU
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Teşkilatı, kentte görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşları temsilcileriyle iftar programında bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin önemini devletin ve milletin öğrendiğini, 15 Temmuz hain darbe girişiminin Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından engellendiğini söyleyen MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, bugünlerde ülkenin ekonomik saldırı altında olduğunu belirtti. 15 Temmuz'da nasıl birlik ve beraberlik içerisinde saldırı bertaraf edilmişse bugün de aynı duruşun gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Tok, "24 Haziran seçimleri bildiğiniz gibi daha önceden planlanmış bir seçim değildi. Aniden siyasi bir gelişmenin sonucu Türk Milletinin önüne geldi. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak seçim kararı alındığından bu güne kadar sürekli sokaktayız. Türkiye’nin sorunlarıyla karşı karşıyayız. Bu sorunlara göre yerelde ya da genel başkanımızın önderliğinde, burada da teşkilatımızın ve genel başkanımızın verdiği talimatları adaylarımızla beraber vatandaşımıza ivedilikle ulaştırmakla sorumluyuz. Allah bu noktada partimizin gücüne güç katsın, genel başkanımızın ömrüne ömür versin. Çünkü genel başkanımızın, milliyetçi Hareket Partisi’nin önemini devletimiz ve milletimiz öğrenmiştir. 15 Temmuz gecesi hain darbe teşebbüsü Genel Başkan Devlet bey tarafından engellenmiştir. Genel başkanımızın o geceki dik tavrı, darbeyi yöneten dış odaklara aynı zamanda onların içerideki uzantılarına karşı büyük bir setti, büyük bir milli duruş idi" diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partili ve ülkücü vatandaşları 24 Haziran günü sandıklara davet eden Tok, "İttifak mensupları için konuşuyorum, 24 Haziran seçimleri partimiz ve ittifakımız için önemli bir seçimdir. Çünkü Türk Devletinin beka meselesi ile karşı karşıyayız. Türk milletinin bağımsızlık meselesi ile karşı karşıyayız. Bunu bilen biz ve teşkilatımız milletvekili adaylarımızla beraber gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ülkücü hareket, Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarını 24 Haziran’da seçim sandıklarına çağırıyoruz" dedi.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan MHP Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ise, seçim yasaklarının başladığı ana kadar tüm teşkilat ile birlikte alanlarda olacaklarını ifade ederek, Recep Tayyip Erdoğan ve kendi partilerine oy istediklerini dile getirdi. Özdemir, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için oy istiyoruz. Stratejimizin ikinci ayağında da kendi siyasi kimliğiyle ittifak içerisinde yer aldığı için kendimize oy istiyoruz. Bu anlamda Allah’a hamt olsun geçirdiğimiz süre boyunca il teşkilatımızın her ferdi sokaklarda vatandaşlarımızla temas ediyor. Çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu geri dönüşlerin bize gelmesi ve ulaşmasıyla beraber bizim çalışma azmimiz ve kararlılığımız artıyor. Allah’ın izniyle sevdamız olan Kayseri’de kalıcı bir başarıyı elde edip Kayseri’nin meselelerini sahiplenme arzusuyla önümüzdeki geleceğe dair büyük bir kararlılık ve anlayışla birlikte yol alacağız" ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV