banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

MHP’Lİ ADAYLARA ÖZVATAN'DA BÜYÜK İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ile birlikte diğer adaylar Özvatan ilçesinde seçmenlerle bir araya geldi.

25 Mayıs 2018 Cuma 10:03
Bu haber 388 kez okundu
MHP’Lİ ADAYLARA ÖZVATAN'DA BÜYÜK İLGİ
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ile birlikte diğer adaylar Özvatan ilçesinde seçmenlerle bir araya geldi. İlçe sakinleri adaylara büyük ilgi gösterirken birinci sıra adayı Özdemir, “Bu seçimde Türk milletinin varlığı birliği noktasında düşmana güçlü bir mesaj vereceğiz” dedi.

Felahiye İlçesi’nin ardından Özvatan’daki seçim gezisine katılan Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret etti. Kaymakam Menderes Topçuoğlu ili görüşün Özdemir ve adaylar, ilçe hakkında bilgiler aldı. Belediye Başkanı Halit Demir’i makamında ziyaret eden Özdemir, Güneş Enerjisi Santrali (GES) projesi ile yufka üretim tesisinin Özvatan’ın kalkınmasına önemli katkılar yaptığına vurgu yaptı.

Daha sonra ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapan polis memurlarına başarılan dileyen Özdemir, ilçe merkezinde bulunan esnafla buluştu. Özvatanlılar, Kayseri’nin özevladını bağrına basarak yoğun ilgi gösterdiler.

RAMAZAN PİDESİ YAPTI

İlçedeki bütün esnafları tek tek ziyaret ederek selamlaşan Özdemir, ramazan pideleri yapan bir fırına geçti. Burada fırın başına geçen Özdemir, iftarlık pideleri kürekle fırına verdi. Milletvekili Adayı Baki Ersoy’la birlikte taş fırında ekmek pişiren Özdemir, oruçlu iken bu ateşin karşısında pide yapmanın zor olduğunu söyledi. 

Milletvekili Adaylarının da katıldığı seçim gezisinde Özdemir, Özvatan’ın meşhur Şelalesi önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye Başkanı Halit Demir’in ev sahipliğinde iftar yemeğine katıldı.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, Özvatan İlçesi’nde yapılan iftar sonrası Çınaraltı Sohbet evinde vatandaşlara hitap etti. Başkan Tok,  ilk olarak milletvekili adaylarını tek tek tanıttı.

Milletvekili Adaylarından 10’ncu sırada bulunan Veli Oğuzhan Öztürk’ün Kayseri’nin en geç adayı olduğunu belirten Tok, “Buda Kayseri Teşkilatlarının başarısıdır. Bugün 18 yaşında bir evladınız. Kolay değil. Niye kolay değil Çünkü; Daha Türkiye nedir, Dünya nedir, siyaset nedir bilmez iken bugün sizin milletvekili adayınız olarak karşınıza çıkmıştır” dedi.

Türkiye’nin 24 Haziran’da çok önemli bir yol ayrımından geçeceğini belirten İl Başkanı Tok, “Ya 15 Temmuz’un olacağını 14 Temmuz’da kim biliyordu. Bende diyorum ki 10 tane vekil adayım burada 10’nu da seçeceğim. Bugün siyaset zamanı değil. Bugün yüce Türk Devletine sadakat zamanıdır. Yüce Türk Milletine vefa zamanıdır. Sadakat ile vefa bizim kadrolarımızda, oy verme hakkı sizlerdedir” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV