banner87
18 Şubat 2019 Pazartesi

MHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Mustafa Baki Ersoy, 24 Haziran seçimlerinin kesin sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte mazbatalarını aldılar.

03 Temmuz 2018 Salı 07:48
Bu haber 321 kez okundu
MHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
Haberici -->
MHP Kayseri Milletvekilleri İsmail Özdemir ve Mustafa Baki Ersoy, 24 Haziran seçimlerinin kesin sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte mazbatalarını aldılar. Adliye’deki mazbata töreninde konuşan Milletvekili Baki Ersoy, “Kayserili hemşerilerimizin verdiği vekaleti en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

MHP Milletvekilleri için İl Seçim Kurulu tarafından mazbataları Adliye binasındaki konferans salonunda düzenlenen törenle verildi. Milletvekili İsmail Özdemir ve Baki Ersoy’a mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Buket Sicimgiller ile Adalet Komisyon Başkanı Hakim Dursun Büyükbaş verdi.

Mazbatalarının alımından sonra İl Başkanı Serkan Tok, açıklama yaparak, her iki vekile de hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Serkan Tok, mazbata törenine katılanlara teşekkür ederek, 24 Haziran seçimlerinde halkın iradesinin sandıkları yansıdığını ve buradan çıkan sonuçla da Kayseri’den iki milletvekili arkadaşlarını meclise göndermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Seçim öncesinde olduğu gibi seçim sonrasında da çalışmaların il ve ilçe teşkilatları il birlikte milletvekillerinin katılımıyla daha da tempolu süreceğini dile getirdi.

Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve 24 Haziran seçim sonuçları sonrasında ortaya çıkan tablo ile birlikte Baki Ersoy ile mecliste Kayseri’yi temsil edeceklerini, Milliyetçi Hareket Partisi olarak hem Kayseri hem Türkiye için çalışacaklarını ifade etti.

Milletvekili Baki Ersoy, konuşmasına teşekkürle başlayarak, “Seçim sürecinde ve mazbataların hazırlanması aşamasında emeği geçen il ve ilçe seçim kurulu yetkililerine, çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Onlarında ciddi emekleri vardı. Yine partimizden İl Başkanımız Serkan Tok bey ve işin esas yükünü taşıyan ilçe teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Birlikte ve onların gece gündüz demeden yaptıkları çalışma ile bugün milletvekili olduk ve meclise gidiyoruz. Türk halkı adına Kayserili hemşerilerimizin bize vermiş olduğu vekaleti de en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Mazbata töreni sonrasında milletvekilleri ve il başkanı törene katılan ilçe başkanları, partililerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV