banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

“MİLLETİMİZİN DERTLERİYLE DERTLENECEĞİZ”

Deniz Çağan, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ıve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti.

06 Mayıs 2018 Pazar 22:28
Bu haber 325 kez okundu
“MİLLETİMİZİN DERTLERİYLE DERTLENECEĞİZ”
Haberici -->

Çağan Medya Grubu Başkanı Gazeteci Deniz Çağan, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ıve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti. Çağan, “Milletimizin dertleriyle dertleneceğiz” dedi.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaretleri ile ilgili olarakÇağan Medya Grubu Başkanı Gazeteci Deniz Çağan, “Kayseri şehrimizde yayın yapan yerel televizyonlardan biri olarak yeni bir çalışma ile Avrupa Kıtasına hitap eden uydu yayın çalışmasına başladık. Önümüzdeki süreç içerisinde artık Kanal 38’in sesini Avrupa duyacak, seyredecek ve dinleyecektir. Aynı zamanda Kayseri 38 Gazetemizi yine uydu kanalı ile tıpkı internet gazeteciliği gibi uyduya yansıtacağız. Yine Kanal 38 olarak yaz dönemi yayın akışı ve program tanıtımımız olacaktır. Bu yöndeki çalışmaları Kent Yöneticilerine aktarmak üzere ziyaretlerde bulunuyorum. Melikgazi Belediyesi de referans belediye olma özelliği ile Kayseri Medyasına her zaman sahip çıkmıştır” dedi.

Medya ve iletişim Sektörü ve özellikle Yerel Basın ile her zaman diyalog ve iş birliği ve dayanışma içerisinde olduklarını belirten Başkan Büyükkılıç, “Yerel Basınımızı önemsiyor ve değer veriyoruz. Yapılan çalışma yatırımları ilimizde yayın yapan televizyon kanalları, radyo istasyonları, gazete ve dergiler ile internet gazeteciliği ile hemşerilerimize, ülke çapına ve hatta Avrupa kıtasına duyurabilmekteyiz. Bundan dolayı Yerel medyamıza her zaman yanımızda olduklarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Çağan, burada meslektaşlarıyla sohbet ederek, “Mesleğimizin sorunlarını biliyorum. Gerek meslektaşlarımız ve sektörün sorunları gerekse insanlarımızın sorunları ile dertleneceğiz ve çözümü ile ilgili çalışacağız” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV