banner167
banner182
19 Haziran 2021 Cumartesi

“MİLLİ İRADENİN SONSUZA KADAR BEKÇİSİYİZ”

Prof. Dr. Muhammed Güven açıklama yaptı

15 Temmuz 2017 Cumartesi 10:50
Bu haber 662 kez okundu
 “MİLLİ İRADENİN SONSUZA KADAR BEKÇİSİYİZ”
Haberici -->

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümü münasebetiyle yayımladığı mesajda, Türk Milletinin her ne şartta olursa olsun, milli iradenin, birlik ve beraberliğin, sonsuza kadar bekçisi olacağını belirtti.

15 Temmuz’da hainlerin Türk halkından hiç beklemedikleri, tahmin dahi edemedikleri ve asla unutamayacakları bir tokat yediğini kaydeden Rektör Güven, şu ifadelere yer verdi:

“Çeşitli kılıf ve kisvelere bürünerek, milletimizin dini ve manevi duyguları başta olmak üzere, özüne ait tüm değerleri kullanmaya çalışan hainlerin, her seferinde maskeleri düşmüş ve asıl amaçları ortaya çıkmıştır. Her kim, her ne güç, her ne millet olursa olsun, şunu hiçbir zaman unutmamalıdırlar ki; bağımsızlık ve özgür yaşam uğruna bugüne kadar milyonlarca şehit vermiş bu Büyük Millet, her karış toprağı şehit kanıyla yoğurulmuş bu vatan topraklarını gerekirse tek ferdi kalana kadar savunacak, sahip çıkacak ve uğruna canını seve seve feda etmeyi sürdürecektir.”

 

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV