banner87
20 Mart 2019 Çarşamba

MİLLİYETÇİ HAREKET, DUALI BİR HAREKETTİR

MHP Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, açıklama yaptı

31 Mayıs 2018 Perşembe 03:37
Bu haber 439 kez okundu
MİLLİYETÇİ HAREKET, DUALI BİR HAREKETTİR
Haberici -->
MHP Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, “Milliyetçi Hareket Partisi var olduğu müddetçe bizler Ezanı susturmayacak, bayrağı indirtmeyecek ülkeyi böldürtmeyeceğiz. Çünkü Milliyetçi Hareket dualı bir harekettir” dedi.

Türkiye’ye yönelmiş bulunan Beka Tehdidinin hala ortadan kaldırılmadığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, önümüzdeki süreçte tehditlerin daha fazla artacağını, Türkiye’nin önündeki tek çıkar yolun ise Cumhur İttifakı olduğunu söyledi.

24 Haziran Milletvekili Genel seçimleri için gece, gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Türkmeneli olan Akkışla ile Sarıoğlan İlçelerinde seçmenlerle buluştu.

Milletvekili Adayları ile birlikte Akkışla İlçesi’nde resmi kurumları ziyaret eden Özdemir, yağan yağmur altında esnafları tek tek gezerek dua ve destek istedi. Milletvekili Adayları tek yürekle “Tanrı Dağı’ndan çıktığımız bu kutlu yolda, Erciyes’in başı dik çocukları olarak Türkmeneli Akkışla’dan haykırıyoruz; Yemin Olsun Başaracağız.” mesajı verdi.

Daha sonra Sarıoğlan İlçesine geçen Mhp Milletvekili Adayları, burada halkla kucaklaştı, esnaf ziyaretlerinde bulundu. MHP İl Başkanı Serkan Tok ile Milletvekili Adayları, İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar programında oruçlarını açtı.

Çalışmalarını iftardan sonra da sürdüren Milletvekili Adayı Özdemir, Belsin’de Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Tır’ını ziyaret etti. Burada ramazan etkinliğine katılan vatandaşlara hitap eden Özdemir, Türkiye’nin içinde bulunduğu süreci anlatarak tek çarenin Cumhur İttifakı olduğunu belirtti.

BEKA TEHDİDİ SÜRÜYOR

Tabi bu koşullarda Türkiye hala ne yazık ki normalleşme iklimini yakalayamamıştır. Niye baktığınız vakit Türkiye’ye yönelmiş bulunan Beka Tehdidi hala ortadan kaldırılabilmiş değildir. Suriye’ye bakıyoruz. Ülkemize yöneltilen tehditler doğrultusunda bugün PKK-PYD Terör örgütleri üstelik müttefik dediğimiz ülkeler tarafından binlerce Tıra ulaşan silah yardımları yapılıyor. Bu terör örgütü doğrudan Türkiye’nin müttefiki olduğu iddia edilen ülkelerce koruma altına alınmıştır. Bu ülkeler ABD, Fransa ve İngiltere Suriye’nin bir bölgesinde kimyasal silah kullanıldığı iddiasıyla rejime yönelik bir saldırı gerçekleştirdi ve bu saldırının hemen sonrasında da Suriye’deki askeri varlıklarını artırmaya başladı” dedi.  

TEK ÇIKAR YOL CUMHUR İTTİFAKI

Özdemir, “İşte bu şartlar altında mutlak suretle Türkiye’nin önündeki tek çıkar yol Cumhur İttifakı’dır, Cumhurun İttifakıdır. Sizin aklınızdan, vicdanınızdan doğan ittifaktır. Çünkü biz ittifakı oluştururken 7 Ağustos’ta var olan o anlamlı ruha sadık hareket ettik. Milliyetçi Hareket Partisi milletinin sesine kulak vermiştir. Sayın Genel Başkanımız milletinin vicdanıyla hareket etmiş milletine sadık davranmıştır” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV