banner87
22 Şubat 2019 Cuma

MİNİK SPORCULARLA BULUŞTU

Ahmet Çolakbayrakdar, yaz kurslarında eğitim gören çocukları ziyaret etmeye devam ediyor.

04 Ağustos 2018 Cumartesi 11:29
Bu haber 273 kez okundu
MİNİK SPORCULARLA BULUŞTU
Haberici -->
Sporun ve sporcuların her daim destekçisi, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaz kurslarında eğitim gören çocukları ziyaret etmeye devam ediyor. Bu çerçevede Kayabaşı Tesisi’nde eğitim gören minik sporcularla bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, “Belediye olarak yeni yetenekleri spora kazandırmaya, spora destek olmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.

Spor alanında her branşta sporculara destek veren Başkan Çolakbayrakdar, Kayabaşı Tesisi’nde eğitim gören sporcuları ziyaret ederek, onların hal ve hatırını sordu. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, minik sporcularla keyifli sohbetler gerçekleştirdi. Tesiste verilen eğitimler hakkında da bilgi alan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak spora ve sporcuya desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Başkan Çolakbayrakdar,“Çocuklara yönelik açılan kurslarımız, meyvesini vermeye başladı. Verdiğimiz eğitimler; Çocuklarımızın ve gençlerimizin fiziksel ve zihinsel gelişmesine katkı sağlıyor. Belediye olarak yeni yetenekleri spora kazandırmaya, spora destek olmaya her zaman devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Minik sporcular ise Kocasinan Belediyesi’nin spora verdiği önemden ve yaptığı hizmetlerden dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV