banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

MİNİKLERİN YILSONU ŞÖLENİ

15 Temmuz Yerleşkesi konferans salonunda “Yıl Sonu Programı” düzenledi.

03 Mayıs 2018 Perşembe 07:23
Bu haber 357 kez okundu
MİNİKLERİN YILSONU ŞÖLENİ
Haberici -->

Talas İlçe Müftülüğü 4-6 yaş grubu Kur’an kursu öğrencileri için Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi konferans salonunda “Yıl Sonu Programı” düzenledi.

Programın açılış konuşmasını yapan Talas İlçe Müftüsü Esat Yapıcı, “İlçemizde 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarımızda sınıflarımızın sayısı 29’a ve öğrenci sayısı da 800’e ulaştı. Önümüzdeki sene 10 sınıf daha artırarak 39 sınıfa çıkacak. Bu Kur’an kurslarımızın sayısının artması, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim görmesi sevincimizi artırmaktadır. Sizlerin bizlere emanet ettiği çocuklarınızı en güzel şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimize katkıda bulunan özellikle bizlere emeklerini esirgemeyen başta İl Müftümüz Doç. Dr. Şahin Güven’e, Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’na ve bu yavrularımızın yetişmesinde emek sarfeden hoca hanımlara, çocuklarını bu eğitim yuvalarına gönderen anne-babalara teşekkür ediyorum” dedi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Çocukları çok seviyorum. Onların eğitimleri için bütün altyapı çalışmalarını hazırlıyoruz. Şu ana kadar Talas’ımızda sekiz tane cami ve Kur’an kursu açıldı. Sizlerden cami ve Kur’an kurslarına sahip çıkmanızı istiyorum. İnşallah bizler çocuklarımızın mutluluğu için çalışmalar yapıyoruz. Çocuklarımız için Talas’ımızda güzel bir şenlik yapacağız” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV