banner87
24 Nisan 2019 Çarşamba

MİNNETLE ANIYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıl dönümünü kutladı. Tok, şehit olan polis memurları başta olmak üzere güvenlik güçlerini minnet ve rahmetle andığını ifade etti.

10 Nisan 2019 Çarşamba 09:56
Bu haber 106 kez okundu
MİNNETLE ANIYORUM
Haberici -->
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok,  10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıl dönümünü kutladı. Tok, şehit olan polis memurları başta olmak üzere güvenlik güçlerini minnet ve rahmetle andığını ifade etti.

Başkan Serkan Tok,  şehit polislere Allah’tan rahmet dilerken, “Herkesin vicdanı kendi polisidir sözü hayat boyunca herkesin düsturu olmalıdır” dedi.

Polis haftası ile ilgili Tok şunları söyledi; “Türk milletinin emniyet ve asayişini sağlamak için fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümünün içinde bulunmaktayız. Sahip oldukları vatan sevgisiyle gece demeden, gündüz demeden faaliyetlerini yürüten polislerimizin bizim açımızdan kıymet ve önemi çok fazladır. Türk milletinin birliğini ve bütünlüğü korumak amacıyla gösterilen takdire şayan gayretin özünde ve merkezinde şüphesiz Türk polisi vardır. Bu itibarla emniyet teşkilatımızın tüm mensupları millet olarak iftihar kaynaklarımız arasındadır. Milletimizi musibetlerden, tehlikelerden ve tehditlerden muhafaza etmek için yoğun emek ve mesai sarf eden Türk polisine yönelik uzanan kirli eller asla amacına ulaşamayacak ve hak ettikleri karşılığı mutlaka alacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümünde, tüm polislerimizi kutluyor, görev başında hayatını kaybeden Polislerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum.”

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV