banner153
banner156
17 Şubat 2020 Pazartesi

MOBİLYA DEVLERİ BU FUARDA

Kayseri mobilya sektöründe önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak. Mobilya sektörünün paydaşları olan ekonomi çevreleri ve sivil toplum kuruluşları ile mobilya sektörünün devleri K.MOB Kayseri 8. Mobilya Fuarında olacak.

07 Ekim 2019 Pazartesi 06:36
Bu haber 368 kez okundu
MOBİLYA DEVLERİ BU FUARDA
Haberici -->
Kayseri mobilya sektöründe önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak. Mobilya sektörünün paydaşları olan ekonomi çevreleri ve sivil toplum kuruluşları ile mobilya sektörünün devleri K.MOB Kayseri 8. Mobilya Fuarında olacak.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş’den yapılan açıklamada, “Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (OSB), Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) işbirliğinde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Odası (KTO), Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu (TAİF), Kayseri Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB), Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ve KOSGEB'in destekleri ile hazırlanan K.MOB 2019- Kayseri 8. Mobilya Fuarı, 9-13 Ekim 2019 tarihleri arasında Kayseri OSB - TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. K.MOB Kayseri 8. Mobilya Fuarı, sektördeki yeni ve özgün tasarımların, kalite ve fiyat avantajlarıyla birlikte vitrine çıkacağı bir buluşma platformu olacaktır. Fuarda ev ve ofis mobilyalarından bahçe mobilyalarına, salon ve mutfak mobilyalarından ev tekstiline kadar binlerce çeşit ürün sergilenecektir” denildi.

MARKALAR BU FUARDA

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, fuarla ilgili bilgiler vererek, “Mobilya sektöründe uluslararası platformda kalite ve gücünü kanıtlamış bir şehir olan Kayseri bu sektörde ülkemizin en önemli üretim merkezlerinden biridir. Kayseri mobilyasının ihracat gücünü güç katacak olan bu fuarda uluslararası başarılara imza atan markalar yer alacaktır. Gelişmiş sanayi üretim kapasitesi ve ticari çeşitliliği beraberinde, kentleşme hamleleriyle Anadolu'nun önemli bir sanayi ve ticaret şehri olan Kayseri’de yeni fuar alanında hazırlanan KMOB 2019- Kayseri 8. Mobilya Fuarı’nın, mobilya üretiminin yeni pazarlara uzanacağı önemli bir ticari platform olması hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda pazarlama ve tanıtım çalışmaları Avrupa başta olmak üzere, Katar, Kuveyt, Umman, Bahreyn, Ürdün, Fas, Tunus, Libya, Suudi Arabistan, Arnavutluk, Kosova, Karadağ, Bosna Hersek, Macaristan, Kazakistan, Rusya, Belarus, Makedonya, Azerbaycan, Gürcistan ve İsrail gibi ülkelerde yoğunlaşmış, 200’ü aşkın yabancı ziyaretçi ve alım heyeti sektörün ihracat hacmine katkı sağlayacak anlaşmalar yapmak üzere fuarımızı ziyaret edecektir” açıklandı.

ÜRETİM TESİSLERİYLE İÇ İÇE

“Mobilya sektöründe isminden söz ettiren markaların yer alacağı Kayseri 8. Mobilya Fuarı, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi içinde konumlandırılan yeni fuar alanında düzenlenecektir” diyen TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, “Anadolu’nun en modern fuar ve kongre merkezlerinden biri olan Kayseri OSB- TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda ziyaretçiler mobilyanın son trendlerini inceleme fırsatını bulurken, üretim tesislerini ziyaret edebilme imkanına da sahip olabileceklerdir. Hafta içi sektör profesyonellerinin hafta sonu tüm halkımızın ziyaretine açık olan fuarımızın girişleri ücretsizdir. Fuarımız 9- 12 Ekim tarihlerinde 10.00 ila 19.00 saatleri arasında, 13 Ekim Pazar günü ise 10.00 - 18.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacaktır. Online davetiye ve detaylı bilgi için www.kayserimobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz” denildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV