banner87
22 Temmuz 2018 Pazar

MÜFTÜ GÖREVİNE BAŞLADI

İl Müftüsü Şahin Güven kutsal topraklardan döndü

13 Eylül 2017 Çarşamba 08:06
Bu haber 333 kez okundu
 MÜFTÜ GÖREVİNE BAŞLADI

İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, 14 Ağustos 2017 tarihinde İrşad ve Fetva Heyeti Üyesi olarak hac vazifesi için gittiği kutsal topraklardan dönüş yaptı ve görevine başladı.

İl Müftülüğü personeli görevine başlayan İl Müftüsü Güven’e “Hoş geldiniz” ziyaretinde bulunup tek tek musafahalaşarak ibadetlerinin kabul edilmesi niyazında bulundular.

İl Müftüsü Güven, personele teşekkür ettikten sonra, onlarla bir müddet sohbet etti. Sohbetinde Güven, Hac ibadetinin çok güzel bir ibadet olmasıyla birlikte, büyük sabır gerektiren ibadet olduğunu da belirtti. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın her yıl olduğu gibi bu yılki Hac organizasyonunun da çok başarılı olduğunu ve bu durumdan hem kendilerinin hem de hacıların çok memnun kaldıklarını ifade etti. Henüz kendilerine nasip olamayıp da gidemeyenlere, Yüce Allah’ın hac farizasını en kısa zamanda nasip etmesini diledi.

Güven’e nezaket ziyaretinde bulunan personele, hac ve umre ibadetlerinin ve aynı zamanda Mekke ve Medine’nin olmazsa olmazları olan hurma ve zemzem ikram edildi.

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV