banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

MUHARREM İNCE GELİYOR

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’nin düzenleyeceği mitinge Kayseri halkını davet etti.

12 Haziran 2018 Salı 03:41
Bu haber 516 kez okundu
MUHARREM İNCE GELİYOR
Haberici -->

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’nin düzenleyeceği mitinge Kayseri halkını davet etti. İl Başkanı Özer, “Kayseri’miz de 12 Haziran Salı Günü Saat 14.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda tek yürek olup artık tamam diyecek” ifadelerini kullandı.

CHP İl Binasında basın toplantısı düzenleyerek Muharrem İnce’nin programı ve mitingi hakkında bilgi veren Ümit Özer, gündeme ilişkin ve 24 Haziran seçimleriyle ilgili değerlendirmeler de bulundu.

“Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden biri, belki de en önemlisi için artık iki haftalık bir süre kaldı” diyen Özer, Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri örgütü olarak seçim takviminin belirlenmesi ile birlikte çalışmalarımıza start verdiklerini hatırlattı.

İl Başkanı Özer, adayların belirlenmesinin ardından da bu çalışmaları alanlara taşıdıklarını ifade ederk, şunları söyledi;

“Burada öncelikle şunu belirtmek isterim ki, alanda gördüğümüz ilgi ve destek gücümüze güç katıyor. Görüyoruz ki, Türkiye artık tamam diyor. Yaklaşık iki yıldır ülkeyi OHAL ile yönetenlerin seçim vaadi olarak OHAL’i kaldırmayı vaat etmeleri; Tek adam rejimi için ülkeyi kutuplaştıranların daha çok demokrasi sözü vermeleri; Bugüne kadar yandaş için yasalar hazırlayanların, can havli ile partimizin projelerini taklit etmeye çalışmaları da Türkiye’deki değişimi gözler önüne seriyor. Türkiye’deki bu değişimin en önemli aktörü ise hiç kuşkusuz Cumhuriyet Halk Partisi’dir.”

İl Başkanı, öncelikle Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun İYİ Parti’nin seçimlere girmesini engellemeye çalışan demokrasi düşmanlarının oyununu bozan demokrasi hamlesinde bulunduğunu belirterek, “Ardından da Yalova milletvekilimiz  Sayın Muharrem İnce’yi  Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanması Türkiye’de tüm dengelerin değişmesine neden oldu. Sayın İnce’nin her sözü halkta bir karşılık bulurken, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği mitingler iktidar partisi ve beraberindekilerin adeta kimyasını bozdu. Baskın seçimle güle oynaya seçimlerden zaferle ayrılmayı planlayanlar şimdiden birbirlerini suçlamaya başladılar. Çünkü zafer umarak çıktıkları yolda büyük bir hezimetle karşı karşıyalar. Onların umutları tükenirken Milletin umutları yeşeriyor. Türkiye artık tamam diyor. Kayserimiz de 12 Haziran Salı Günü Saat 14.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda tek yürek olup artık tamam diyecek. Tüm Kayserilileri Cumhurbaşkanı adayımız, Sayın Muharrem İnce’nin mitingine davet ediyorum. Gelin haramilerin saltanatına artık tamam diyelim. Gelin soygun düzenine artık tamam diyelim” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV