banner87
21 Mart 2019 Perşembe

MUHASEBECİLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Anfer Yılmaz, açıklama yaptı

01 Haziran 2018 Cuma 03:27
Bu haber 346 kez okundu
MUHASEBECİLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
Haberici -->
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Anfer Yılmaz, “Oda olarak resmi kurumlar ile ikili ilişkilerimize önem veriyoruz” dedi. Muhasebecilerin bir araya geldiği iftar yemeğine siyasetçilerde büyük ilgi gösterdi.

KSMMMO tarafından verilen iftar yemeğinde üyeler bir araya geldi. Kentte bulunan bir restoranda verilen iftara, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, MHP Milletvekili Adayları İsmail Özdemir, Baki Ersoy, Serap Şule Kalın, KSMMMO Başkanı Anfer Yılmaz ve üyeler katıldı.

İftarın ardından bir konuşma yapan KSMMMO Başkanı Anfer Yılmaz, oda olarak üyelerin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ve resmi kurumlar ile ikili ilişkilere önem verdiklerini söyleyerek, “Kayseri SMMMO Göreve başladığımızdan bugüne kadar tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile meslek odamıza ve mesleğimize itibar kazandırmak anlamında oldukça büyük bir yol kat ettiğimizin kanaatindeyim. Özellikle Vergi Dairesi Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Ticaret İl Müdürlüğü, Sicil Müdürlüğü ve İş-Kur gibi mesleğimizle yakından ilgili resmi kurumlarla ikili ilişkilerimizi kuvvetlendirerek meslektaşlarımızın buralarda yaşayacakları problemleri daha başlamadan çözüm üretebilmek adına önemli adımlar attığımızı düşünüyorum. Meslektaşlarımızdan gelen talep ve önerileri kurumlara iletmekteyiz. İlgili kurumlarda bizlerden gelen talep ve öneriler ile her zaman hassasiyetle dikkate almakla ve maksimum desteği sağlamaktadırlar. Bizlerde bu etkili iletişim sayesinde mesleki taleplerimizi Maliye Bakanlığı müsteşarına ve Gelir İdaresi Başkanlığına iletiyoruz. Sadece bir meslek odasının üyeleri olarak değil, büyük bir aile olma hedefiyle de çeşitli istişareli faaliyetlerimizde olmuştur. KSMMMO olarak yine bizim için vazgeçilmez olan sayısız sosyal projelere imza attık ve atmaya da edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İftara katılan AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da, zor bir coğrafyada yaşadıklarını belirterek, “Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Birliğin ve beraberliğin, ülkemizin sınırlarının her türlü teröre karşı korunmasının önemli olduğu bir andayız. Ramazan’ın getirdiği bereket ile inşallah ülkemizin her zaman olduğu gibi birliğine beraberliğine, bölünmez bütünlüğüne katkı koyan şehitlerimizi bir kez daha buradan anıyoruz. Gazilerimize de Allah şifalar versin” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV