banner87
19 Mart 2019 Salı

NAKLİYECİLER SİTESİ ASFALTLANDI

Nakliyeciler Sitesi olarak bilinen alanda yol yenileme ve çevre düzenleme çalışması sonrası yolları asfaltladıklarını söyledi.

30 Mart 2018 Cuma 07:53
Bu haber 339 kez okundu
NAKLİYECİLER SİTESİ ASFALTLANDI
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, esnaf birlik ve sitelerine büyük önem verdiklerini çünkü ekonomin ve istihdamın merkezi olduklarını hatırlattı. Bu kapsamda, Ambar Mahallesi’nde yer alan ve şehirlerarası nakliye yapan Nakliyeciler Sitesi olarak bilinen alanda yol yenileme ve çevre düzenleme çalışması sonrası yolları asfaltladıklarını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, şehirlerarası nakliye yapan Nakliyeciler Sitesinde yol yenileme ile deforme olan yolların yapımında kullanılmak üzere 1000 ton yaklaşık 40 kamyon asfalt kullanıldığını belirtti.

Esnaf siteleri yaparak esnafa yatırım ile bir bakıma ekonomiye katkı sağladıklarını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:             

 “Melikgazi Belediyesi olarak Ambar Mahallesi’nde nakliyeciler sitesi olarak bilinen alanda şehirlerarası yük taşıyan kamyoncu esnafı için asfaltlama çalışması yaparak toplam 1000 ton asfalt kullandık. Nakliyeciler sitesinde tüm ara sokalar ile bunlara bağlantılı yollarda asfalt çalışması yapılacaktır.. 2018 yılında asfaltlama için planlı bir çalışma sergiliyoruz. Planlı çalışma ile yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz. Nakliyeciler sitesi Kayserimiz için önemli çünkü Türkiye’nin dört bir yanından gelen birçok sürücü bu esnaf sitesini görerek kendi memleketi başta olmak üzere yurdun her yerinde Kayseri Nakliyeciler Sitesi ve çalışmalarını anlatacaktır.”

Esnaf sitesinde asfaltlama çalışmaların devam edeceğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi’nin her zaman esnaf dostu ve yatırımcı bir kurum olduğunu sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV