banner87
21 Mayıs 2019 Salı

NELER KONUŞULDU

Arsa fiyatlarını gündeme getirince belediye başkanı makamında kabul etti

22 Eylül 2017 Cuma 07:09
Bu haber 675 kez okundu
 NELER KONUŞULDU
Haberici -->

Beydeğirmeni Besi ve Hayvancılık Projesi ile ilgili satışa çıkartılan arsa fiyatlarıyla ilgili eleştiriler devam ediyor. Konuyu gündeme taşıyan Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Adnan Aydın, belediyeleri emlakçılığa soyunmakla suçlamıştı. Bu açıklamalardan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, oda başkanının makamında kabul etti. Bu ziyarette nelerin konuşulduğu ise merak konusu oldu.

Büyükşehir Belediyesi’nin Beydeğirmeni Besi ve Hayvancılık Projesi ile ilgili bölgede besiciler için satışa çıkartılan arsa bedeli duyurulmuştu. Bölgede arsa satışında metrekare fiyat olarak 50 TL + KDV şeklinde olduğu açıklanması üzerine Oda Başkanı Adnan Aydın, bu rakamların yüksek olduğunu, 15-20 liraya alınan arsanın 60 liraya satılacağını ifade etmişti. Aydın, bu rakamlarla besicilerin bölgeye yatırım yapmasının da mümkün olmadığını dile getirmiş ve arsa satışı ile ilgili belediyeleri emlakçılığa soyunmakla suçlamıştı.

Kamuoyunda yankı bulan bu açıklamaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Oda Başkanı Adnan Aydın’ı kabul etti. Başkan ile Aydın arasında arsa fiyatları ile ilgili konunun gündeme geldiği ve konuşulduğu tahmin ediliyor. Ancak kamuoyu bu ziyaret sırasında belediye başkanı ile oda başkanı arasında geçen konuşmayı merak ediyor.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV