banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

NEVŞEHİR’E MELİKGAZİ’DEN PROJE

Nevşehir ili Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 09:52
Bu haber 296 kez okundu
NEVŞEHİR’E MELİKGAZİ’DEN PROJE
Haberici -->

Nevşehir ili Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti. Başkan Mustafa Köroğlu, belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunarak Hisarcık meydan projesi hakkında bilgiler aldı. Belediye bu projeye uygulamaya hazırlanıyor.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Kalaba Belediye başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Bu ziyaretleri ile referans belediye olduğumuz bir kez daha gündeme getirmiştir. Çünkü Hisarcık meydan projesi uygulaması tamamlanmış ve hizmet veren bir projenin kendi şehirlerinde uygulamak istiyorlar. Bu neden ile Hisarcık Meyden Projesinin bir örneği talep ettiler. Bundan böyle Hisarcık Meydan’ın bir örneği Kalaba Belediyesi’nin çalışmasında göreceğiz. Bu bizim için gurur vericidir” dedi.

Melikgazi Belediyesi’nin Türkiye’de referans belediye hizmetleri ile ön plana çıktığını ve yatırımları büyük bir beğeni ve takdirle takip ettiklerini belirten Kalaba Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu da, yaptığı açıklamada, "Memduh başkanımız belediyecilikte duayen bir isim. Melikgazi Hisarcık Meydan projesini çok beğendik ve Kalaba girişi ile meydan da bu projeyi uygulamaya karar verdik. Bu amaç ile projenin teknik bilgi ve projeleri talep ettik. Memduh Başkanımız her türlü bilgi ve belgeyi bizler ile paylaştı. Belediye başkanlığındaki başarılarını da her zaman takdir ediyoruz. Hizmet sevdalısı bir büyüğümüz olarak Memduh başkanımızın Kalaba’ya hizmet yolunda tecrübelerinden faydalanacağız” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV