banner87
21 Şubat 2019 Perşembe

NNYÜ, TERCİHİ AİLELERE ANLATACAK

Üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik Üniversite Tanıtım Günleri düzenleyecek. Üniversite akademisyenleri ve çalışanları, ailelere tercih konusunda bilgi verecek.

01 Ağustos 2018 Çarşamba 07:17
Bu haber 321 kez okundu
NNYÜ, TERCİHİ AİLELERE ANLATACAK
Haberici -->
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ), YKS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik Üniversite Tanıtım Günleri düzenleyecek. Üniversite akademisyenleri ve çalışanları, ailelere tercih konusunda bilgi verecek.

NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri dahil 14 Ağustos 2018 Salı günü mesai saati bitimine kadar devam edecek olan Üniversite Tanıtım Günlerinde hafta içi her gün saat 09.00 – 17.30 hafta sonu ise saat 10.00 -17.30 arası Üniversitenin akademik programları, burs, beslenme, barınma, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, yurtiçi ve yurtdışı imkanları gibi pek çok konuda Üniversite adayı öğrenci ve ailelerine, Öğretim Üyeleri tarafından ayrıntılı bilgiler verilerek, meslek ve iş alanları konusunda bilgilendirme yapılacak.

Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında, NNYÜ bünyesinde bu yıl öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Endüstri Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere ve ailelere sunum yapılarak bilgi aktarılacak.

Tanıtım Günlerine katılan Üniversite adayları Bölüm Öğretim Üyeleri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak ve Bölümler hakkında ayrıntılı bilgi alabilecekler. Arzu eden adaylar için ayrıca kampüs gezisi düzenlenecek. Adaylara, Üniversite öğrencilerinin rehberliğinde Fakülteler, Öğrenci Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar gezdirilerek görsel sunum yapılacak.

Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak için NNYÜ’ye gitmek isteyen adaylar her gün Şehir Merkezinden veya hafta içi Belsin Anafartalar durağından hareket eden Belediye otobüsleriyle ya da Kayseri Şehir Hastanesi’ne karşısındaki otobüs durağından her gün saat 10.00, 13.00 ve 15.00’de hareket edecek Üniversitenin ücretsiz servisleriyle Üniversite kampüsüne ulaşabilecekler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV