banner167
banner182
23 Haziran 2021 Çarşamba

NNYÜ’DE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

Tanıtım günleri yapılacak

11 Temmuz 2017 Salı 07:53
Bu haber 792 kez okundu
 NNYÜ’DE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR
Haberici -->

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nde (NNYÜ) 11 Temmuz - 26 Temmuz 2017tarihleri arasında Tanıtım Günleri düzenlenecek.

Tanıtım günleri, NNYÜ Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde 11 Temmuz Salı günü başlayacak. Cumartesi ve Pazar günleri dahil26 Temmuz 2017 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar devam edecek. Tanıtım Günlerinde her gün saat 09.00 – 17.00 arası Üniversitenin akademik programları, burs, beslenme, barınma, sosyal, kültürel ve sportif olanakları, yurtiçi ve yurtdışı imkanları gibi pek çok konuda üniversite adayı öğrenci ve ailelerine, öğretim üyeleri tarafından ayrıntılı bilgiler verilecek. Meslek ve iş alanları konusunda bilgilendirme yapılacak.

Ayrıca, Tanıtım Günleri süresince Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi Konferans Salonunda her gün saat 14.00’de genel tanıtım programı da yapılacak. Bu programda, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi bünyesinde bu yıl öğrenci alacak Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Endüstri Mühendisliği Bölümü, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü hakkında aday öğrencilere ve ailelere sunum yapılacak.

Üniversite adayları, bölüm öğretim üyeleri ile yüz yüze görüşme fırsatı bulacak ve bölümler hakkında bilgi alabilecekler. Arzu eden adaylar için ayrıca kampüs gezisi düzenlenecek.Adaylara Fakülteler, Öğrenci Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar gezdirilerek görsel sunumyapılacak.

Üniversite Tanıtım Günlerine katılmak isteyen aday öğrenci ve ailelere ücretsiz servis imkanı sağlanacak. Tanıtım Günlerinde her gün saat 13.00’de Kayseripark AVM Ana Giriş Kapısı karşısındaki otoparktan ücretsiz servisler üniversiteye hareket edecek.

Ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanarak tanıtım günlerine katılmak isteyen adaylar ise Tramvay ile Belsin Selimiye durağına gelip, saat 13.30’da Belsin’den hareket edecek. Belediye otobüsleriyle üniversite kampüsüne ulaşabilecekler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV