banner87
banner151
20 Ocak 2019 Pazar

NNYÜ’LÜ ÖĞRENCİYE PROJE ÖDÜLÜ

Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Öğrencisi Buse Çetinkaya, fikir yarışmasında başarıya imza attı

04 Mayıs 2018 Cuma 07:20
Bu haber 346 kez okundu
NNYÜ’LÜ ÖĞRENCİYE PROJE ÖDÜLÜ
Haberici -->

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Öğrencisi Buse Çetinkaya, Kredi Kayıt Bürosu tarafından Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen “Hayal Edin Gerçekleştirelim” adlı Sosyal Sorumluluk Projesi Fikirleri Yarışmasında önemli bir başarıya imza attı.

Kredi Kayıt Bürosu’nun hayata geçirdiği ve gençlerin sosyal sorumluluk konusunda bilinçlenmeleri, toplumsal ihtiyaçları fark etmeleri ve bu alanlarda harekete geçmelerini sağlamak hedefiyle çalışma yapılıyor. Bu amaçla Türkiye genelinde tüm üniversitelerin ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan öğrencilerin yanı sıra yurtdışında üniversite öğrenimi gören tüm Türk öğrencilerin katılımına açık olan “Hayal Edin Gerçekleştirelim” Sosyal Sorumluluk Proje Fikirleri Yarışması yapıldı. Yarışmada “Market Cebimde Kontrol Elimde” Konulu Projesi ile katılan NNYÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü dördüncü sınıf öğrencisi Buse Çetinkaya, jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Findeks Finansal Okuryazarlık Kategorisinde beşincilikle ödüllendirildi.

NNYÜ Hemşirelik Bölümü Öğrencisi Buse Çetinkaya’nın projesi ayrıca Çevre, Eğitim, Findeks Finansal Okuryazarlık, Kültür Sanat, Sağlık & Spor ve Toplumsal olmak üzere 6 kategoride yarışmaya katılan 2 bin 262 proje içinden ilk otuz proje arasında yer aldı. Buse Çetinkaya,  İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde ödülünü alırken, tören sonrası gerçekleştirilen atölye çalışmasına da katıldı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV