banner87
22 Şubat 2019 Cuma

NNYÜ’YE YENİLERİ EKLENDİ

lektrik-Elektronik Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programlarına ilk kez bu yıl öğrenci alımı yapılacak.

08 Ağustos 2018 Çarşamba 07:26
Bu haber 308 kez okundu
NNYÜ’YE YENİLERİ EKLENDİ
Haberici -->
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nin (NNYÜ) Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans programlarına ilk kez bu yıl öğrenci alımı yapılacak.

NNYÜ Rektörü Prof. Dr. Kerim Güney, Üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki Elektrik-Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans programına (Tezli)ve Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesindeki Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans Programına (Tezli/Tezsiz)ilk kez 2018-2019 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılında toplam 65 öğrenci alınacağını duyurdu. Rektör Güney, Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesindeki İşletme (Tezli), İşletme Yönetimi(Tezsiz)ve İktisat (Tezli) Yüksek Lisans Programları dahil olmak üzere bu güz yarıyılında toplam 95 öğrenci alınacağını, bu programlardan herhangi birinde yüksek lisans yapmak isteyen adayların 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Üniversitenin Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurmaları gerektiğini belirtti.

Yüksek lisans programlarıyla ilgili detaylı bilginin Üniversitenin web adresinde yer aldığını hatırlatan Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, “Üniversitemizde, ilgili lisans bölümlerinden mezun olan öğrencilerimiz için, Üniversitemizde yüksek lisans yapma imkanı bulunuyor. Bu lisans öğrencilerimize akademik kariyerleri açısından önemli bir fırsat sunuyor” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV